Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Огляд зборів українських кінотеатрів за минулі вихідні

16.09.2020
об 11:16

Грошова виручка українських кінотеатрів зменшилась у порівнянні з попередніми вихідними, не врятував ситуацію навіть новий довгоочікуваний блокбастер «Мулан» від студії Disney, а от мультфільм «Тролі. Світове турне» все ще цікавить українського глядача.

На 20% знизився збір від продажу квитків в українських кінозалах. Ігровий блокбастер «Мулан» за минулий вікенд зібрав 5,94 млн грн. Його демонстрували на 388 великих екранах.

Впала й виручка від «Тенету» Крістофера Нолана, який демонструють у кіно вже треті вихідні поспіль. За вікенд йому вдалося зібрати 5,2 млн грн, а це – на 40% нижче, ніж тиждень тому. Загальна ж каса фільму склала майже 36 млн грн. Стрічку вже подивились майже 305 тис. глядачів.

На 56% менше у порівнянні з першим вікендом зібрала стрічка «Після сварки». Романтична драма в загальному зборі показує 12,5 млн грн, а за минулі вихідні ця цифра склала 3,09 млн грн.

Такий же відсоток зменшення у цей вікенд отримали «Нові мутанти». За 11 днів прокату стрічка заробила трохи більше 5 млн грн і тільки за минулі вихідні – 1, 28 млн грн.

Нині також у кінотеатрах демонструється стрічка «Супер крейзі» з Наталією Орейро у головній ролі. Реліз 2018 року зібрав майже 300 тис грн. у 110 кінозалах країни.

За нею йде фільм «Тролі. Світове турне», який вже досить давно у прокаті й за шостий вікенд фільм зібрав 8, 41 млн грн.

Не дуже цікавою для глядачів виявилась комедія «Білл та Тед», яка демонструється у кіно всього другий вікенд, але зібрала за весь час лише 711 тис грн.

Джерело: kinobusiness.com

Читайте також:

Новини

У США скасували серпневий реліз «Тенета»

Студія Warner Bros. офіційно заявила про скасування прем'єри «Тенета» в США, яка мала відбутися 12 серпня. Нової дати релізу наразі немає.

21.07.2020
об 11:35

Новини

«Мулан» презентують у вересні в найбезпечнішому з кінотеатрів

Подивитись стрічку можна буде у незвичному кінотеатрі, а за квиток доведеться віддати величезні гроші. Глядачів повинно тішити тільки одне – кінозал буде по-справжньому безпечним та зручним.

06.08.2020
об 17:14

Новини

У кінотеатрах Америки діє спеціальний протокол для відвідувачів

Американська Національна Асоціація Власників Кінотеатрів випустила CinemaSafe – протоколи безпеки, звід правил та норм, які допоможуть зберегти здоров’я відвідувачів та співробітників кіно закладів.

27.08.2020
об 13:42

Новини

Що цікавить українців у кінотеатрах

Згідно з всеукраїнським дослідженням «Як змінилися глядацькі настрої українців через пандемію COVID-19», виявилось, що наші співвітчизники обирають комедії, фентезі й майже не слідкують за прем’єрами фільмів власного виробництва. Є серед опитаних і ті, хто хоче дивитись українські стрічки.

27.08.2020
об 16:39