Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Огляд програми KYIV MEDIA WEEK 2021

02.09.2021
об 15:15

На учасників 11-го медіафоруму чекають два супернасичені дні. Традиційно організатори готують виступи на найгарячіші теми індустрії, експертні думки від топових медіаекспертів, живе спілкування з давніми друзями та колегами у Hyatt Regency Kyiv, а хто не зможе долучитися особисто, матиме можливість подивитися прямий ефір.

Огляд світових трендів контент-індустрії від аналітичної компанії K7 Media спеціально для KYIV MEDIA WEEK

14 вересня об 11:50 Девід Чіарамелл (David Ciaramella), менеджера з комунікацій K7 Media (Велика Британія), який особисто завітає до Києва, аби розказати гостям Форуму про те, яких змін зазнав медіабізнес за останні два роки та які тенденції визначають розвиток світової контент-індустрії сьогодні.

Панельна дискусія «Інноваційні технології в роботі мовників ЄС: переваги та ризики» за підтримки Європейського Союзу

15 вересня об 11:45 говоритимуть про інновації, використання штучного інтелекту, машинного навчання та deep learning у роботі провідних європейських мовників із залученням експертів з France Télévisions, Deutsche Welle, Sverige Radio та Internews Ukraine.

Ексклюзивні покази панельних дискусій Content Ukraine on Demand – колаборація С21 Media та KYIV MEDIA WEEK

 

»Українські мовники» | 14 вересня о 16:30

 

Топ-менеджери ключових бродкастерів країни обговорять програмні стратегії та політики медіакомпаній в Україні, найпомітніші зміни у медіабізнесі за останній рік та поділяться досвідом організації виробничого процесу у часи пандемії.

 

«Нова ера українських серіалів» | 15 вересня о 10:00

 

Експерти зосередяться на тих рисах українських сценаріїв та сюжетів, які завойовують іноземну аудиторію, обговорять актуальні проблеми українських виробників контенту у налагодженні міжнародної співпраці та розглянуть шляхи подальшого розвитку національної драми.

 

«Нові моделі копродукції та дистриб'юції контенту» | 15 вересня о 15:30

 

Учасники дискусії поговорять про нові моделі спільного виробництва та дистриб'юції українського контенту до інших країн, а також про зміни у ставленні закордонних телеканалів та сервісів до проєктів з України. Розкажуть про свої практики налагодження міжнародної копродукції та про уроки досвіду інших країн на шляху до експорту контенту.

 

Канадсько-українська копродукція в дії – відкриваємо нові можливості для спільного виробництва контенту

 

15 вересня о 17:20 дискусія «Починаємо: канадсько-українська копродукція в дії». Під час розмови можна дізнатися про те, як реалізовуються сумісні проєкти між обома країнами та як держави підтримують виробників контенту на національному та регіональному рівні, зокрема завдяки можливостям, які відкриває Угода.

 

За словами організаторів, дискусія стане першою подією повномасштабного проєкту «Друга Конференція та зустрічі з копродукції Україна-Канада» націленого на об'єднання зусиль, ресурсів та талантів у розвитку контент-індустрій обидвох країн.

 

Нагадаємо, 11-й KYIV MEDIA WEEK відбуватиметься 14 – 15 вересня у Hyatt Regency Kyiv з онлайн-трансляцією.

 

Джерело: KYIV MEDIA WEEK

Читайте також:

Новини

Скоро в кіно: Комедійний бойовик «Хороший, поганий, коп»

Реліз пригодницького фільму «Хороший, поганий, коп» режисера Джо Карнагана вийде на великі екрани в Україні 11 листопада. В головних ролях глядачі побачать акторів таких, як Джерард Батлер, Френк Ґрілло, Алексіс Лаудер, а також насолоджуватимуться музичними творами композитора Клінтона Шотера.

22.08.2021
об 13:29

Новини

Скоро в ефірі: Мультимедійний проєкт «Україна, яку будуємо ми»

Днями на телеканалах «Україна» та «Україна 24» розпочне виходити програма «Україна, яку будуємо ми». Проєкт до 30-річчя незалежності нашої країни також можна буде побачити на диджитальних майданчиках групи.

24.08.2021
об 14:43

Події

Національний Конкурс та переможці 12-го ОМКФ

Минув тиждень після церемонії закриття 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Його відлуння відчуватиметься ще довго, однак пропонуємо подивитися на калейдоскоп подій, що відбувалися впродовж 14 – 21 серпня, в цьому огляді заходів, перемог і статистики.

28.08.2021
об 15:37