Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Офіційний трейлер «Uncharted: Незвідане» з Томом Холландом

24.12.2021
об 13:47

Одна з найвідоміших комп'ютерних ігор оживе на великому екрані! До рук невтомного шукача пригод Натана Дрейка потрапляє загадковий артефакт. Саме він може привести молодого авантюриста до острова, де заховано омріяні скарби.

Режисер: Колін Треворроу («Світ Юрського періоду», «Світ Юрського періоду 2», «Книга Генрі»). У головних ролях: Том Холланд («Людина-Павук: Повернення додому», «Месники: Війна нескінченності», «Людина-Павук: Далеко від дому»), Марк Волберґ («Трансформери», «Планета мавп», «Два стволи»), Антоніо Бандерас («Дулітл»).

Фанати однойменної гри вже відмітили максимальну схожість Тома Холланда на головного персонажа – Натана Дрейка. За сюжетом гри, Натан - молодий мисливець за скарбами, який претендує на звання нащадка знаменитого англійського дослідника сера Френсіса Дрейка.

Фільм виконує роль передісторії до ігор, розповідаючи у своєму сюжеті про походження Нейтана Дрейка і Віктора Саллівана.

У всеукраїнський кінопрокат стрічка виходить 10 лютого 2022 року.

Джерело: B&H Film Distribution Company

Джерело фото: Twitter Unchartedmovie

Читайте також:

Новини

«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Новий детектив «Смерть на Нілі», заснований за мотивами однойменного роману Агати Крісті 1937 року. Стрічка - сміливий містичний трилер режисера Кеннета Брана, яка розповідає про емоційний хаос і смертельні наслідки, спричинені нав'язливим коханням.

22.12.2021
об 13:04

Новини

«Людина-павук: Додому шляху нема» стартував із сенсаційним результатом

Новий фільм про Пітера Паркера продемонстрував неймовірний результат свого першого вікенду як в американському, так і в міжнародному прокаті. А голова Marvel Кевін Файгі та продюсер Sony Емі Паскаль вже оголосили про запуск у виробництво четвертої частини «Людини-павука» за участю Тома Холланда.

21.12.2021
об 12:23