Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Офіційний трейлер української комедії «Сусідка»

02.02.2022
об 13:45

3 березня 2022 року на екрани кінотеатрів вийде українська романтична комедія «Сусідка». Увесь сенс життя молодого гульвіси Петра (Артемій Єгоров) — вечірки, стосунки на ніч та нуль відсотків відповідальності. А ще його легко взяти «на слабо», тому він закладається з другом дитинства на «порш», що зможе місяць прожити з однією жінкою.

Знайомтеся: він — затятий холостяк, вона — мати-одиначка, що вірить у любов. І між ними — нічого спільного. Так думають вони…

Та коли у «холостяцькій норі» опиняється його скромна та розсудлива вчителька музики Вероніка. (У цій ролі в новому образі постає акторка Ксенія Мішина - зірка шоу «Холостячка», серіалу «Кріпосна», переможниця шоу «Танці з зірками», суддя шоу «Україна має талант»), для затятого холостяка розпочинається ряд випробувань. І все б нічого, але жінка має двох дітей. Чи під силу мачо «зі стажем» таке випробування і чим закінчиться для нього це пекельне сусідство  —  не здогадується ніхто.

Навіть  Дмитро Гордон, який теж з'являється у стрічці, не зміг «розколоти» цю гарячу парочку. Тому інтриг та несподіванок буде чимало. Але чудовий настрій — гарантовано.

Тож якщо після зимових холодів прагнете весняної легкості, ця дотепна й зворушлива історія розтопить будь-який лід та врятує від сезонної депресії. А динамічний сюжет та шалені пригоди героїв точно не дадуть нудьгувати.

Відбірний гумор, яким пронизаний фільм, і талановита гра акторів — справжня чарівна пігулка, що здатна зарядити позитивом.

І все це — на тлі яскравих київських локацій, що дарує відчуття причетності до подій та дозволяє по-новому поглянути на вже звичні краєвиди столиці.

Окремої уваги заслуговує музичний супровід — драйвові треки українських виконавців додають святкової атмосфери та енергійності.

У цьому калейдоскопі емоцій творці фільму не оминули й актуальну соціальну проблематику та змогли розкрити пласт догм і стереотипів щодо відносин між людьми. Тому, не дивлячись на свою легкість, картина наштовхує і на серйозні роздуми.

 
 

«Сусідка» - виробництва компанії F Films за підтримки Державного агентства України з питань кіно та каналу «‎1+1». Фільм створено за сценарієм української письменниці Ірени Карпи.

Тож не пропустіть у кінотеатрах головну прем'єру весни — відкривайте серце коханню, згадуйте про крила за спиною та готуйтеся до романтичного кінопольоту!

 

Джерело: F Films

Читайте також:

Новини

Претенденти на Шевченківську премію 2022

Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка оголосив "короткі" списки літературно-мистецьких творів, допущених до третього туру конкурсу на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка 2022 року.

17.01.2022
об 16:49

Новини

Документальний фільм «Дача» Олексія Смоляра незабаром виходить у прокат

Прем'єра документального фільму "ДАЧА" режисера Олексія Смоляра (робоча назва "Янголи\Дачі") відбудеться 15 лютого 2022 року – у Міжнародний день онкохворої дитини. Автори презентували офіційний трейлер картини.

31.01.2022
об 15:45