Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Офіційний трейлер нової пригодницької комедії «Загублене місто»

17.12.2021
об 12:25

Уникнувши спроби викрадення, відома письменниця та хлопець з обкладинки її книги опиняються посеред джунглів. Нудне книжкове турне від початку перетворюється на сповнену пригод мандрівку.

За сюжетом, письменниця Лоретта Сейдж, відома  романтичнми пригодницькими романами відправляється у світове турне із презентацією своєї нової роботи. Разом з нею у подорож їде і «сучасний мачо», модель Алан – який зображений на обкладинці її роману. Та раптом Лоретту викрадає ексцентричний мільярдер на ім’я Фейрфакс, який гадає, що письменниця зможе очолити похід до стародавнього скарбу, про який вона пише у своєї книзі.

У головних ролях Сандра Баллок («8 подруг Оушена», «Пташиний короб»), Ченнінг Татум («Супер Майк», «Мачо і Ботан») та Бред Пітт («Одинадцять друзів Оушена», «Бійцівський клуб», «Одного разу в Голлівуді»), Денієл Редкліфф («Гаррі Поттер», «Людина — швейцарський ніж»).

Якщо Сандра Баллок та Ченнінг Татум – майстри комедії  та бойовика і на їх тендем очікують всі фанати, то Денієл Редкліфф у пригодницькій комедії «Загублене місто» постає перед глядачами в образі антигероя, що є досить незвичайним. Бреду Пітту ж дісталася епізодична роль у цій історії.

На кіноекрани стрічка виходить 24 березня 2022 року.

 

Джерело: B&H Film Distribution Company, Сineworld

Читайте також:

Новини

Романтична комедія «Реальне кохання» вийде у кінотеатрах України

Краща романтична комедія для новорічного настрою. Дев’ять неймовірних і настільки ж реальних історій, які дивовижним чином переплітають між собою всіх героїв напередодні Різдва, щоб закінчитись хепіендом!

13.12.2021
об 15:47

Анімація

Презентували офіційний трейлер мультфільму «Поганці»

Захоплива анімаційна пригода від DreamWorks! П’ятеро дуже поганих героїв вирішують здійснити пограбування, яке має увійти в історію. Та випадково лідер їх банди робить добру справу і вирішує, що на «брудних справах» варто поставити крапку. Та окрім цього у нього нічого не залишається і йому доводиться відмовитися від друзів. Який вибір він зробить?

15.12.2021
об 16:24