Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Офіційний трейлер нової екранізації Стівена Кінга «Палійка»

15.02.2022
об 15:56

Містична історія за мотивами однойменного роману Стівена Кінґа від Blumhouse та продюсера фільму «Людина-Невидимка»! Маленька дівчинка Чарлі отримує могутню силу, за допомогою якої може підпалювати речі лише думкою. Чим старшою вона стає, тим складніше їй стає контролювати зловісний дар. Дізнавшись про паранормальні здібності дитини, секретна служба вирішує використати її у власних інтересах.

Протягом більш ніж десяти років Чарлі – (Райан Кіра Армстронґ; «Американська історія жахів», «Війна завтрашнього дня») та її батьки – Енді (Зак Ефрон; «Найвеличніший шоумен») і Вікі (Сідні Леммон; «Бійтеся ходячих мерців») змушені переховуватися. Їм доводиться захищати доньку від уряду, який прагне використати її дар для створення зброї масового знищення.

Енді навчив Чарлі контролювати сили, тригером для яких стає біль та злість, проте їй стає все важче стримувати себе. Дізнавшись місцезнаходження родини, таємний агент відправляється відшукати та викрасти Чарлі.

У фільмі також знімаються Кертвуд Сміт («Жах Амітивіля», Пробудження», «Хічкок»), Джон Бізлі («Судна Ніч 2») і Глорія Рубен («Лінкольн»). Музику для фільму створили композитор Джон Карпентер («Хеловін», «Крістіна», «Туман») разом з Коді Карпентером і Деніелом Девісом.

Режисером фільму став Кіт Томас, автор сценарію Скотт Тімс («Хеловін убиває»). Продюсери Джейсон Блум та володар премії «Оскар» Аківа Ґолдсман.

Старт в Україні в травні 2022 року.

Джерело: B&H Film Distribution Company

Читайте також:

Новини

«Доктор Стрендж у Мультивсесвіті божевілля»: офіційний український трейлер

Новий фільм «Доктор Стрендж у Мультивсесвіті божевілля» від Marvel Studios відкриває Мультивсесвіт та розширює його межі, як ніколи раніше. Глядач порине у незвідане разом із Доктором Стренджем. З допомогою уже знайомих і нових містичних союзників він перетне дивовижні та небезпечні альтернативні реальності, щоб протистояти таємничому супротивнику.

14.02.2022
об 13:45

Новини

Офіційний український трейлер «Світ Юрського періоду 3: Домініон»

Культова франшиза продовжиться! Нова глава з життя динозаврів у XXI столітті. Давні ящери і сучасні люди намагаються співіснувати в одній екосистемі. Та часом це призводить до фатальних наслідків.

15.02.2022
об 13:22