Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Одна з країн ЄС знову закрила кінозали на карантин

13.10.2020
об 17:51

Одна з перших європейських країн, яка після весняної хвилі Covid-19 швидко відкрила кінозали, нині знову зачиняє їх.

 

Чехія, в якій кінотеатри почали працювати в середині травня, знову вимушена призупинити їх роботу та відправити співробітників на карантин. Зачиненими зали стоятимуть щонайменше два тижні. Також разом з кінотеатрами країна закриває театри, зоопарки та спортивні центри. Бари і ресторани зможуть обслуговувати відвідувачів лишень до 20:00.

Країна швидко і добре впоралась з першою хвилею коронавірусної інфекції, але нині у державі новий спалах захворюваності. За перші дні жовтня виявлено більше хворих, ніж за весь вересень. Тож влада вирішила закрити місця масового скупчення людей.

Чеські дистриб’ютори, продюсери та власники кінозалів забили на сполох і попереджають владу, що тотальне закриття кінозалів виллється новою фінансовою кризою в галузі.

 

Джерело: kinobusiness.com

Читайте також:

Новини

Відкладені релізи: Кінопрем’єри продовжують переносити на 2021 рік

У жовтні та листопаді мали вийти два релізи від кіностудії Lionsgate, але вона вирішила теж відтермінувати дати прокату.

11.10.2020
об 12:55

Новини

Прем’єру анімації «Душа» з кінозалів перенесли в онлайн

Прем’єру стрічки «Душа» перенесли на кінець грудня та перевели в онлайн-формат. Не дивлячись на те, що до прем’єри ще два місяці, фільм вже отримав багато позитивних відгуків критиків.

12.10.2020
об 15:19

Новини

Віртуальні світи: Студія Disney розвиватиме свою онлайн-мережу

Disney вирішила провести реструктуризацію і розвивати онлайн-платформи. До такого кроку компанію підштовхнула епідемія Covid-19 та закриття традиційних кінотеатрів по світу на період пандемії.

13.10.2020
об 14:39

Новини

Кінотеатри втратять до 80% доходів

Американські кінотеатри вимушено призупинили роботу через відсутність великих прем’єр. Аналітики вже підрахували суму збитків такого простою великих екранів. Однак власників кінозалів не можуть втішити й прогнози на наступний рік.

13.10.2020
об 16:57