Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Одеський міжнародний кінофестиваль оновлює стиль

25.06.2020
об 12:46

Одеський міжнародний кінофестиваль та креативна агенція BBDO Ukraine оголосили про співпрацю, а це означає, що найтитулованіша рекламна організація взялася за концептуальний стиль 11-го ОМКФ. Тож на прихильників заходу чекає не тільки незвичний формат, а й нова візуалізація події.

Цього року Одеський міжнародний кінофестиваль вперше в історії відбудеться в онлайн-форматі у нові дати – з 25 вересня по 3 жовтня, зважаючи на обмежувальні заходи у зв'язку з пандемією. Нестандартна для фестивалю ситуація вимагала такого ж рішення, тому ОМКФ розпочав співпрацю з креативною агенцією BBDO Ukraine, яка розробляє нову айдентику та логотип фестивалю. Також агенція створить рекламну кампанію для цьогорічного ОМКФ.

«Підготовку кожного наступного фестивалю ми розпочинаємо одразу після завершення попереднього. Приблизно у той же час я познайомилась з виконавчим креативним директором BBDO Ukraine Анже Єребом. Він запропонував співпрацю. Через непередбачувані та незалежні від нас обставини – пандемію та карантинні обмеження – ми змушені були перенести ОМКФ в онлайн, а заразом змінювати усю візуальну концепцію. BBDO оперативно підлаштувались і одразу запропонували інші варіанти, за що ми дуже вдячні. З-поміж варіантів ми зупинилися на тому, який максимально уособлює в собі ті зміни та рішення, які були прийняті у зв'язку з форматом проведення фестивалю. Попри обставини, зміни форматів, підходів та концепцій, кіно залишається кіно, і для нього, перш за все, важливий той, хто його дивиться та бачить», – розповіла генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич.

Креативну агенцію BBDO Ukraine засновали 12 років тому. Вона співпрацює з найбільшими компаніями та локальними лідерами різних напрямків ринків. Серед клієнтів BBDO Ukraine – Mars, Pepsi, Visa, Toyota, Метінвест, Ковальська, AB InBev Efes Ukraine, а тепер і Одеський міжнародний кінофестиваль.

«Працювати з такими організаціями, як Одеський міжнародний кінофестиваль, завжди є привілеєм. Цінність заходу ми відчуваємо роками, адже він сприяє розвитку кіно на регіональному рівні. Ми отримуємо доступ до найкращих фільмів, зміст яких не зіпсований фокус-групами та іншими споживчими дослідженнями. Такі фільми приносять нам історії, які можуть змінити нас на краще. Історії, які роблять наш смак більш витонченим і готують нас до нових вражень. Історії, які призводять до змін в суспільстві. Співпрацювати з організаторами ОМКФ у ці часи змін – для нас виклик та задоволення допомогти фестивалю відбутися цього року онлайн», – коментує регіональний виконавчий креативний директор BBDO Ukraine & Central Asia Анже Єреб.

Варто зазначити, за час свого існування агенція встигла отримати безліч нагород та перемог на таких фестивалях, як Epica, Cannes Lions, Golden Drum, Effie, Golden Hammer, КМФР, White Square, ADC*Europe Awards у Барселоні та інших.

Джерело: прес-служба ОМКФ

Читайте також:

Новини

Генпродюсер ОМКФ Юлія Сінькевич про фестивальне свято та продюсерські будні.

.

16.07.2019
об 23:49

Сьогодні зустрічаємось з Леваном Акіном – режисером володаря Ґран-Прі 10-го ОМКФ «А потім ми танцювали»
Новини

Сьогодні зустрічаємось з Леваном Акіном – режисером володаря Ґран-Прі 10-го ОМКФ «А потім ми танцювали»

Продовжуєтся серія цікавих зустрічей з непересічними особистостями світу кіно. В межах спецпроєкту OIFF Flashback, що запроваджений Одеським міжнародним кінофестивалем та онлайн-платформою Takflix, сьогодні ввечері на вас чекає розмова з режисером Леваном Акіном. Його фільм «А потім ми танцювали» отримав Ґран-Прі 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

18.06.2020
об 11:20

Новини

ОМКФ розпочав прийом заявок на участь у програмах Film Industry Office

Професійна секція Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю з 22 червня до 1 серпня включно приймає заявки на участь у програмах «Пітчинг», Work in Progress та EastSeries.

24.06.2020
об 11:16