Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Одеський міжнародний кінофестиваль оголосив дати проведення

30.11.2021
об 16:11

13-й ОМКФ відбудеться з 23 до 30 липня 2022 року в Одесі. Традиційно на глядачів Одеського міжнародного кінофестивалю чекатимуть найочікуваніші прем’єри українських та міжнародних фільмів, а також світових фестивальних хітів і арт-хітів, які невдовзі виходитимуть в український прокат.

Одразу після завершення Одеського міжнародного кінофестивалю команда починає планувати проведення наступного фестивалю. І зараз ми раді оголосити дати улюбленої події літа всіх українських кіноманів. 13-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться 23-30 липня наступного року в Одесі. Вже незабаром ми повідомимо новини про те, яким буде фестиваль у 2022-му та чим дивуватиме глядачів, - зазначила генеральна директорка Одеського міжнародного кінофестивалю Анна Мачух.

Також в межах 13-го ОМКФ відбудеться професійна секція Film Industry Office — платформа для професійної комунікації, підтримки та розвитку українських кінопроєктів та кіноіндустрії в цілому. Крім того, відбудеться Літній Кіноринок для представників кінокомпаній та кінотеатрів та Літня Кіношкола, що складається з серії майстер-класів та творчих зустрічей з метрами кіноіндустрії.

Деталі про програму та старт прийому заявок на участь фільмів у 13-му ОМКФ будуть оголошені на початку 2022 року.

Джерело: Odesa International Film Festival

Читайте також:

Новини

У Парижі пройшли Дні українського кіно: підсумки

3 дні показів, 5 українських фільмів, близько 700 глядачів. В Парижі завершились Дні українського кіно. Представники творчих команд кожного фільму особисто презентували свою стрічку в Парижі, спілкувались з аудиторією, що тепло сприйняла кожен фільм та щедро засипала питаннями представників.

29.11.2021
об 16:10

Новини

Відбулося перше засідання Дніпрокінокомісії

27 листопада відбулося перше робоче засідання Громадської організації «Дніпровська кінокомісія». Кінокомісії є важливим інструментом для стимулювання кіновиробництва в регіонах, точкою входу для іноземних кіновиробників на український ринок та запорукою державних гарантій для міжнародних партнерств.

29.11.2021
об 17:10

Новини

Оголошено третій Сценарний пітчинг DzygaMDB

“Сценарний пітчинг” - проєкт для продюсерів, що знаходяться в пошуках нових ідей, а також для сценаристів, які хочуть розповісти про свої ідеї та готові сценарії продюсерам.

30.11.2021
об 14:44