Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

«Обличчя війни»: український режисер створює документальний цикл про війну в Україні

18.05.2022
об 12:13

#TheFaceofResistance! Український режисер та оператор Олег Толмачов створив цикл унікальних документальних короткометражок з історіями простих людей, які постраждали внаслідок війни в Україні. Героями перших випусків вже стали жителі Києва, Бучі, Ірпеня, Бородянки та Чернігівської області, які розповіли про власну боротьбу та перебіг подій під час окупації. У кожного з них своя історія, але єдина мета – перемога.

Моторошні кадри наслідків приходу «русского мира» у міста та села Київської області вже облетіли і вразили весь світ. Буча, Ірпінь, Гостомель до вторгнення загарбників асоціювалися з молодими родинами, що облаштовували своє життя у мальовничих, затишних містах. Нині ж лише в Ірпені більш ніж 2 тисячі родин залишилися без даху над головою.

Попри це багато людей повернулися додому, аби відбудовувати власні оселі та допомагати іншим відновлювати повноцінне життя.

 

Джерело: FILM.UA Group

Читайте також:

Новини

Українську короткометражку представлять на Niagara Canada International Film Festival

Анімаційний короткометражний фільм "Непотрібні речі" відібрали до програми Niagara Canada International Film Festival. Автори пообіцяли "підсвітити" Ніагару українсько-анімаційно!

26.04.2022
об 18:17

Новини

«За війну я плакала двічі»: Ірма Вітовська – про волонтерство

«За війну я плакала двічі. Вперше, коли розбомбили театр у Маріуполі. Тоді з мене вийшло все накопичене. Вдруге, коли вдарили по вокзалу в Краматорську. А от побачене в Бучі викликало злість і бажання сатисфакції», - розповіла акторка Ірма Вітовська.

26.04.2022
об 11:20

Новини

«Крихка пам'ять»: світова прем’єра українського фільму у Кракові

Світова прем’єра документального фільму Ігоря Іванька "Крихка пам‘ять" відбудеться у міжнародному конкурсі 62-го Краківського кінофестивалю. Крім цього, завдяки підтримці та на запрошення колег з Краківського кінофестивалю в Кракові, в знаковому кінотеатрі "Kino Kijów", пройдуть покази новітніх українських документальних фільмів, які цього року включені до програми DOCU/УКРАЇНА фестивалю Docudays UA.

22.04.2022
об 13:12