Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Об’ємне звучання у кіно

06.08.2020
об 14:54

Сьогодні ввечері на платформі DzygaMDB відбудеться прямий ефір. Про роботу зі звуком у кіно розповість директор компанії Cinema Sound Production в Україні та СНД Володимир Третяков.

Світ розвивається технологічно й нові можливості з’являються у багатьох сферах діяльності. Ми всі вже звикли до об’ємного зображення, тепер нові технології дозволять глядачам буквально занурюватись у звучання фільму, завдяки технології, що робить звук об’ємним.

6 серпня о 19:00 Українська кіноакадемія та онлайн-платформа для аудіовізуального сектору DzygaMDB проведе вебінар з директором компанії Cinema Sound Production в Україні та СНД Володимиром Третяковим. Під час прямого ефіру він поділиться досвідом роботи зі звуком в кіно, особливостями технології Dolby Atmos та новими можливостями в галузі звуку для кінотеатральних майданчиків. Модератором зустрічі «Звук у кіно» стане співзасновниця DzygaMDB та виконавча директорка Української кіноакадемії Анна Мачух.

Долучайтеся, має бути цікаво.

 

Читайте також:

Новини

Прогулянки водою все частіше перетворюються на кіносеанси

У п’ятницю, 7 серпня, йдучи річкою Шпрее в районі Берліна човен Media Pioneer і організація Cinema for Peace (Кіно за мир) проведуть показ документального фільму американського кінорежисера Тіма Траверса Хокінса XY Chelsea. Як повідомляють CUT, подібний захід на борту першого в Німеччині кіносудна відбудеться вдруге.

04.08.2020
об 18:24

Новини

В Одесі з’явиться кінотеатр на воді

Найбільший плаваючий кінотеатр в Україні, ба навіть в Європі, запрацює у найближчі вихідні. Подивитися з яхти чи човна можна буде лише два фільми і тільки упродовж суботи та неділі, 8 і 9 серпня відповідно. Квитки до експериментального закладу роздають безкоштовно.

03.08.2020
об 16:28