Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

НВО Europe восени почне транслювати «Мої думки тихі»

14.07.2020
об 16:15

Цієї осені на НВО Europe покажуть українську стрічку «Мої думки тихі». Як зазначили продюсери фільму Дмитро Суханов та Алла Бєлая контракт на показ фільму на європейській стрімінговій платформі НВО був підписаний ще навесні, але тільки зараз завершився етап передачі матеріалів проєкту згідно міжнародних стандартів QC компанії HBO.

Дебютний фільм режисера Антоніо Лукіча вийшов на екрани у 2020 році. За сюжетом головний герой Вадим – музикант та звукорежисер після ряду невдач у творчому житті підписує контракт с канадською компанією, яка пропонує йому записати звуки українських тварин Закарпаття. Вадим відправляється виконувати завдання, та разом з ним поїхала і його мама, яка постійно заважає та відволікає хлопця. Якщо герой зможе записати голос рідкісного птаха, то в нього з’явиться можливість поїхати жити до Канади, але мама проти.

Вперше  стрічку «Мої думки тихі» було показано у липні 2019 року у секції East of West 54-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах. Тоді фільм отримав Спеціальну нагороду журі. Під час 10-го Одеського міжнародного фестивалю відбулась його кінофестивальна прем’єра в Україні. Тоді робота Антоніо Лукіча отримала приз глядацьких симпатій, спеціальну згадку журі, премію за найкращу акторську роботу і FIPRESCI за найкращий український фільм.

Також у 2019 році фільм отримав Національну премію кінокритиків «Кіноколо» у категоріях «Відкриття року» (Антоніо Лукіч) та «Найкраща акторка» (Ірма Вітовська). А у 2020 році стрічка стала лауреатом Національної кінопремії України «Золота Дзиґа» у чотирьох номінаціях: «Найкращий фільм» (реж. Антоніо Лукіч, продюсери Дмитро Суханов, Алла Бєлая), «Найкращий сценарій» (Антоніо Лукіч, Валерія Кальченко), «Найкраща жіноча роль» (Ірма Вітовська) та «Відкриття року» (Антоніо Лукіч). Фільм було створено за підтримки Держкіно України.

 

Джерело: Дежркіно України

Читайте також:

«Гуллівер повертається» в Каннах отримав позитивні відгуки і прикрасив обкладинку Cannes Market
Анімація

«Гуллівер повертається» в Каннах отримав позитивні відгуки і прикрасив обкладинку Cannes Market

Український повнометражний мультфільм «Гуллівер повертається» був успішно представлений на кіноринку Marche du Film. Це – перший повнометражний мультфільм, виробництвом якого займаються Gulliver Films і студія «Квартал 95».

14.07.2020
об 12:18

Новини

Український фільм «Вакуум» відзначили нагородою у Карлових Варах

На Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах, що проходив з 6 по 8 липня цього року, кінопроєкт «Вакуум» української режисерки Лізи Сміт отримав нагороду в індустрійній секції – Connecting Cottbus.

14.07.2020
об 13:31

Байконур. Вторгнення
Новини

Байконур. Вторгнення

Зйомка  в  нелюдських  умовах  на  закритій  військовій  базі,  ризик  не  повернутися додому,  спека  й  голод,  а  після  цього  2  роки  роботи  над  фільмом – це  все  вже  позаду. У 2020 році на великих екранах з‘явиться стрічка, яка вартувала всіх цих випробувань, – документальний   проєкт   «Байконур.   Вторгнення»

14.07.2020
об 15:37