Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Нуарний детектив: Українські «Схованки» побачать у США і Німеччині

14.06.2020
об 10:12

Перший український серіал у жанрі нуар «Схованки» продано на нові території. Міжнародний дистрибутор проєкту ZDF Enterprises ділиться подробицями нових угод щодо продажу прав на проєкт.

ZDF Enterprises оголосив список нових територій, глядачі яких ось-ось побачать український нуарний детектив «Схованки»: Німеччина, США та англомовна Канада й Естонія. У США та Канаді прем’єра «Схованок» відбудеться на стрімінговому сервісі Walter Presents. В основі стратегії сервісу – якісні закордонні драми та комедії, що транслюються з англійськими субтитрами. Співзасновник і куратор Волтер Юзоліно (на чиє ім’я і названий сервіс) особисто відповідає за підбір контенту. «Схованки» – перший український проєкт, доступний на платформі. Саме його обрали для прем’єри у Північній Америці, новій та важливій для сервісу території.

Назву німецького каналу, в ефірі якого відбудеться прем’єра «Схованок», FILM.UA оголосить згодом. Поки ж відомо, що серіал вийде у німецькому дубляжі (велика рідкість для проєкту зі Східної Європи, оскільки східноєвропейський контент сприймається як нішевий, отже й вартість дубляжу традиційно вважається занадто високою). Після прем’єри на каналі відкриється друге вікно прав на локальній VOD-платформі.

Нагадаємо, що ZDF Enterprises, одна з ведучих німецьких медіакомпаній, придбала права на дистрибуцію «Схованок» за межами України, Росії та СНД ще на етапі виробництва серіалу. Це стало безпрецедентною подією для українського ринку серіалів. Найбільш вагомою ранньою угодою вважається продаж серіалу до Італії, де «Схованки» вийдуть в ефір безкоштовного ефірного каналу Rai Quattro, що належить до національної телерадіокомпанії Італії RAI. ZDF Enterprises також продали серіал у країни Бенілюксу (Lumiere), Польщу (Canal+), Чехію (FTV Prima, Bonton Film) та Словаччину (Bonton Film).

«Ми від самого початку розуміли, що «Схованки» є принципово новим продуктом зі Східної Європи. З часом наші очікування тільки підтвердилися. Те, що це видатний європейський серіал, нарешті визнають і багато бродкастерів. Ми з нетерпінням чекаємо на залучення нових партнерів, адже ми тільки на початку шляху»,  – коментує керівник ZDFE.drama Мірела Настасе.

Думку німецьких колег підкріплюють і успіхи «Схованок» на відомих світових фестивалях. Проєкт був представлений на MIPDrama Buyers Summit у Каннах, The Great Series Summit у Кельні, східноєвропейському ринку контенту NATPE в Будапешті, фестивалі Série Series у Фонтенбло, на Kyiv Media Week, фестивалі Serial Killer у Брно, кіноринку MIPCOM у Каннах та MIA Summit у Римі, SERIENCAMP у Мюнхені та Göteborg Film Festival у Гетеборзі.

«У «Схованок» вже зараз виняткова географія. У цьому плані з серіалів українського виробництва з проєктом може порівнятися тільки «Нюхач». А специфіка продажів (ефір на безкоштовному телебаченні, дубляж мовою території, продажі до Італії, Німеччини та США) – це велика рідкість для контенту зі Східної Європи в цілому», – зазначає директорка з розвитку та ко-продукції FILM.UA Group Катерина Вишневська.

Для тих, хто ще не бачив серіалк, нагадаємо сюжет історії. У звичайній квартирі батько та донька грають у схованки. Батько заплющує очі й рахує: «Один… Два… Три… Чотири… П’ять…».

Скінчивши відлік, починає шукати дівчинку і не знаходить в замкненій зсередини квартири. Під час гри ні він, ні дівчинка її не залишали. Зрозумівши, що донька зникла по-справжньому, батько звертається до поліції. Пізніше, коли відео зі зниклою дівчинкою з’являється в мережі, де вона тримає табличку із загадковою комбінацією цифр, стає зрозуміло, що це тільки перша жертва.

Нагадаємо, що зйомки проєкту завершилися в середині лютого 2019 року, а українська прем’єра відбулася в жовтні того ж року на каналі ICTV. Серіал також доступний для глядачів з України на офіційному YouTube-каналі FILM.UA Group.

Читайте також:

Новини

Дублер «Джона Віка» розповів про роботу з Кіану Рівзом

У чутках про те, яким чуттєвим, щедрим та турботливим є Кіану Рівз на знімальному майданчику й поза ним, немає жодного вимислу. Це підтвердив у інтерв’ю виданню Metfo каскадер Джеремі Фрай, якому пощастило співпрацювати з актором під час роботи над серією фільмів про Джона Віка.

09.06.2020
об 14:38

Новини

У FILM.UA Group з'явився новий напрямок діяльності

Днями стало відомо, що до FILM.UA Group приєдналася компанія Stage Show Company, раніше її знали на ринку як StarLight Entertainment. Таким чином, найближчим часом серед проєктів FILM.UA Group з'являться технологічні шоу світового рівня.

13.06.2020
об 12:15