Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

НСТУ шукає ідеї для реалізації нових проєктів

27.10.2020
об 17:11

Суспільне  розпочало відбір творчих ідей. Подаватися можна вже зараз. Виробництво програм розпочнеться у 2021 році.

 

Національна суспільна телерадіокомпанія України в рамках програми «Створюй із Суспільним» проводить відбір творчих проєктів для трансляції на регіональних каналах мовника. Заяви можуть подавати сторонні продакшни на виробництво програм за 6 напрямками. «Розшукуються» ідеї телепрограм на таку тематику:

 

• замовчення  історії регіону за радянських часів;

• життя і побут віддалених міст регіону;

• здоров’я в регіоні;

• культурно-освітнє життя регіону під гаслом «Навчання впродовж життя»;

• деіндустріалізація регіону;

• права, рівність та доступність у регіоні.

 

У пресслужбі мовника зауважили, що в рамках цих тем підтемами, які порушуватимуться в програмах, можуть бути історії висвітлення успіху, локальний спорт, екологічні та соціокультурні процеси в різних куточках країни. Виробництво програм планується розпочати у 2021 році. Загальна вартість реалізації проєкту – від 50 до 70 тис грн. Бюджет проєкту не підтримує закупівлю обладнання й промокампанію.

Наразі невідомо, скільки саме програм для регіонів компанія зможе профінансувати на аутсорсі. Остаточний бюджет програми «Створюй із Суспільним» залежатиме від фінансової підтримки Суспільного в держбюджеті на 2021 рік.

 

«Попередні два конкурси довели нам переваги замовлення проєктів на умовах аутсорсу. Ми отримали якісні оригінальні програми про регіони, які у ефірі філій Суспільного побачила вся країна. Я хочу, щоб якісних тематичних програм на регіональних мовниках ставало дедалі більше щосезону», –зазначив член правління Суспільного МИКОЛА ЧЕРНОТИЦЬКИЙ.

 

Відбір найкращих ідей здійснюватимуть продюсери регіональних філій НСТУ, які згодом супроводжують команди на кожному етапі виробництва.

Збір заяв на рівні регіонального офісу триватиме з 26 жовтня по 22 листопада. До 29 листопада відбудеться пітчинг ідеї проєкту, а до 24 – його захист.

Для участі в конкурсі потрібно:

 

·         заповнити картку ідеї конкурсного проєкту українською мовою; 

·         підготувати бюджет та відеопрезентацію* проєкту

·         надіслати їх електронною поштою на адресу обраного регіонального мовника 

 

З усіма умовами конкурсу й критеріями відбору можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, у листопаді 2019 року НСТУ провела відкритий відбір творчих проєктів у межах програми «Створюй із Суспільним», у рамках якого пройшли 34 із 70 проєктів, запропонованих до захисту.

20 із них  реалізують за фінансування Суспільним мовником. Із вересня 2020 року у ефірі філій Суспільного мають вийти 20 нових проєктів, які запускають у виробництво сторонні локальні продакшни.

Наразі вийшли  тревел-шоу «Роздивись» та «Недалечко», проєкти «Еколюди»,  «Street Cхід»,  туристична програма «Геолокація: Волинь», тревел-квест «Край пригод», «Кіношкола вдома» і «12 міфів про Донбас», який реалізували за кошти міжнародних партнерів Суспільного.

 

Джерело: Пресслужба «Суспільного»

Читайте також:

Новини

Розмова двох режисерів в очікуванні шорт-листа на «Оскар»

Напередодні оскарівських перегонів режисер монтажу та продюсер Атанас Георгієв та режисер Роман Бондарчук зустрінуться на DOCU/PRO talk та відверто обговорять питання, пов’язанні з нововведеннями премії.

27.10.2020
об 16:29

Статті

«Дні доступного кіно»: Кіно має бути доступним для всіх

Відсьогодні розпочинається онлайн-кінофестиваль для людей із порушеннями зору та слуху. Напередодні заходу представники культурної індустрії у відеозверненнях до людей пояснили, чому кіно має бути доступним. Наразі організатори події презентують проморолик, упродовж декількох днів можна буде побачити й окремі відеозвернення.

26.10.2020
об 18:48

Новини

Аніме встановило новий рекорд зі зборів на кіноринку Японії

Азійський ринок кінопрокату показує непогані результати, на відміну від європейського чи американського. Глядачі тут не бояться ходити до кінотеатрів, а голлівудські прем’єри їм заміняють локальні стрічки.

26.10.2020
об 12:09

Новини

Між океаном та блискавками опиняться герої фільму «Лінія горизонту»

Наприкінці листопада на великі екрани українських кінотеатрів вийде трилер «Лінія горизонту». Неймовірна ідея ефектної появи на весіллі друзів може коштувати життя екранним персонажам Александра Дреймона (серіал «Американська історія жаху») та Еллісон Вільямс («Пастка»).

24.10.2020
об 17:57