Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Ножі наголо» знову поповнює акторський склад

14.05.2021
об 18:16

Зірка серіалу «ВандаВіжн» Кетрін Ган приєднається до акторського складу продовження стрічки «Ножі наголо», який продовжує набирати обертів. Так останнім часом стало відомо, що у фільмі зіграють ще новачки Жанель Моне, Дейв Батіста та Едвард Нортон, а Деніел Крейґ повернеться до ролі детектива.

 

Подробиці сюжету зберігаються у таємниці, але надалі події будуть розвиватись у Греції наколо ще одного загадкового вбивства.

 

Раян Джонсон повернеться до режисерського крісла та спродюсує стрічку разом із Рамом Бергманом з їхньою компанією T-Street.

 

Фільм «Ножі наголо» був випущений за допомогою Lionsgate у 2019 році, зібравши в касі 311,4 млн доларів з бюджетом в 40 млн доларів. Після чого Раян Джонсон отримав номінацію на «Оскар» у 2020 році за сценарій.

 

У величезній угоді на 469 млн доларів Netflix виграв права на два продовження історії та готову франшизу. Єдиною непередбачуваною обставиною угоди було те, що Крейґ повинен взяти участь у всіх наступних частинах і що кожен повинен мати принаймні такий самий бюджет, як перший фільм 2019 року.

 

Ган, яка стала улюбленицею публіки після виходу серіалу «ВандаВіжн», представляють компанії Gersh, Lighthouse та Schreck Rose.

 

Джерело: The Hollywood Reporter

 

Читайте також:

Новини

Три вечори з Деніелом Крейґом: Фільми з історичним підґрунтям

Попереду три вихідних дня, які можна провести по-різному. Які б у вас плани не були, кожного вечора або хоча б в один із них знайдеться декілька вільних годин для перегляду фільму. Ось декілька стрічок з історичним підґрунтям, в яких грає Деніел Крейґ. Ну, а яка дівчина не мріяла б провести вечір із Джеймс Бондом? В очікуванні виходу 25-ї бондіани, яка має стати останнім для актора фільмом в образі агента 007, пропонуємо згадати, яких історичних героїв втілив на екрані Крейґ.

05.03.2021
об 20:18

Новини

Розпочалася робота над комедійним теледетективом «Джек і Лондон»

Над серіалом «Джек і Лондон» у партнерстві працюють телеканал «1+1» та медіасервіс MEGOGO. У комедійному детективі розповідатиметься історія молодого юриста Влада Шевчука, який зупиняється за крок від своєї мрії – кар’єри у Лондонському суді, бо не може позбутися «мани» – він помітив, що собака брата починає з ним розмовляти.

25.03.2021
об 12:33

Новини

Улюблений Бонд Деніел Креґ певернеться до ролі детектива у сиквелі комедії Раяна Джонсона «Ножі наголо»

Netflix укладає угоду, щоб зробити продовження хітового фільму 2019 року «Ножі наголо», який Райан Джонсон поставить разом з Деніелом Крейґом, де актор відтворить свою роль жартівника детектива Бенуа Бланка. Джонсон після створення оригінального сценарію, написав продовження та продюсує новий проект разом із партнером по компанії Ремом Бергманом. Джерела стверджують, що угода коштуватиме близько 400 мільйонів доларів, що робить її однією з найбільших в історії фільмів на потокових платформах.

03.04.2021
об 10:23

Новини

Едвард Нортон приєднається до акторського складу продовження історії «Ножі наголо»

Видання Deadline повідомляє, що Едвард Нортон збирається приєднатися до Деніела Крейґа у другій частині надзвичайно успішного фільму Netflix «Ножі наголо». Нещодавно стало відомо, що Дейв Батіста теж приєднався до акторського складу стрічки, а Раян Джонсон залишиться на посту сценариста та режисера картини і буде продюсувати її зі своїм бізнес-партнером Рамом Бергманом.

13.05.2021
об 15:09