Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Нову книгу Стівена Кінга екранізують

13.07.2020
об 15:05

Прихильників творчості Стівена Кінга чекає нова екранізація його робіт, а саме збірки новел «Якщо потече кров». На широкий екран вийдуть одразу три роботи – це «Телефон містера Герригана», «Життя Чака» та «Щур». Першою опікуватиметься режисер та сценарист Джон Лі Хенкок, другою – Даррен Аронофски. За третю візьметься Бен Стіллер, також він планує зіграти головну роль.

Зазначимо, це вже далеко не перша екранізація творів майстра жаху. Серед найвідоміших його творів були екранізовані такі відомі стрічки, як «Сяйво», «Зелена миля», «Керрі», «Втеча з Шоушенка», «Воно», «Людина, що біжить», «Серця в Атлантиді», «Мізері» та інші. Загалом майже 50 творів Стівена Кінга в той чи інший час стали фільмами. Деякі, як, наприклад, «Воно», «Керрі», «Кладовище домашніх тварин», «Сяйво» були перенесені на екран по два-три рази за останні сорок років. До багатьох стрічок та серіалів за сюжетами своїх творів Кінг сам був сценаристом.

Збірник новел «Якщо потече кров» вийшов друком у травні цього року. До нього увійшли чотири новели, три з яких вже незабаром побачимо на екранах.

Джерело: Deadline.

 

Читайте також:

Новини

Шарліз Терон засудила ейджизм

Раніше повідомлялося, що режисер Джордж Міллер, який зараз працює над приквелом «Дороги гніву», присвяченим імператорці Фуріозі, відмовився від ідеї зняти в ньому Шарліз Терон, «омолодивши» її за допомогою комп'ютерної графіки. На думку режисера, технології ще не просунулися так далеко, щоб «омолоджені» актори мали на екрані природний вигляд.

09.07.2020
об 19:05

Новини

Аніматори студії KAPI провели конкурс дитячих малюнків

Студія, що знімає «23 образи Петрика П'яточкина» вирішила підтримати малечу під час соціальної ізоляції.

09.07.2020
об 16:19

Новини

Інтернет-телебачення та супутниковий провайдер стануть єдиним оператором

У червні медіа-холдинг «Медіа Група Україна» розпочав процес об’єднання сервісу інтернет-телебачення OLL.TV та супутникового провайдера Xtra TV.

10.07.2020
об 18:12