Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Новорічний переполох у готелі»: усі топові українські зірки в новому шоу MEGOGO

27.12.2021
об 16:57

Новорічні шоу — це ще одна можливість провести час у компанії улюблених артистів. І чим більше відомих людей задіяно у відео, тим краще. Тож, напередодні зимових свят медіасервіс MEGOGO збере в одному місці найяскравіших представників українського шоубізу: Alina Pash, DANTES, DOROFEEVA, Constantine, Jerry Heil, Wellboy, Анна Трінчер, Даша Астаф'єва, Женя Галич, Христина Соловій та інші.

Яскраві перевтілення артистів, море гумору, круті колаборації та, звичайно ж, головні хіти 2021-го. Розважальне шоу отримало назву «Новорічний переполох у готелі», а його прем’єра відбулася — 25 грудня о 20:00 на каналі MEGOGO LIVE.

«Новорічний переполох в готелі» можна буде знайти в розділі «Шоу» на сайті MEGOGO. Окрім того, 31 грудня у межах святкової програми каналу MEGOGO LIVE покажуть його повторення. Готуйте олів’є, наповнюйте келихи та занурюйтесь з головою в атмосферу свята.

Джерело: MEGOGO

Читайте також:

Новини

Прем’єра кулінарного шоу з Олею Поляковою

Вже сьогодні, у суботу, 25 грудня, на медіасервісі MEGOGO стартує прем’єра кулінарного шоу «Королева кухні», ведучою якого стала Оля Полякова. Перейнявши досвід мішленівських кухарів, співачка всеукраїнського масштабу розкриє свої кулінарні таємниці та поділиться ними із учасницями проєкту, серед яких представниці найнезвичніших професій.

25.12.2021
об 16:20

Новини

Яким видався 2021 рік для кіноіндустрії України: новий випуск журналу VGL СINEMA

Напередодні Нового року VGL СINEMA підбив підсумки року минулого й підготував для своїх читачів багато пізнавальної, розважальної та корисної кіноінформації. Про те, що за рік змінилося у кіногалузі України, над чим сьогодні працюють режисери та чим надихаються актори, як пройшли ключові кіноподії та багато іншого.

27.12.2021
об 12:20