Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Нового не буде, візьмуть різноманіттям

15.05.2020
об 10:00

Новий потоковий сервіс компанії Warner Media – HBO Max не обіцяє своїм передплатникам оригінального контенту. Так повідомив один з керівників материнської компанії AT&TДжон Стівенс в бесіді з кореспондентами видання The Hollywood Reporter.

Але в компанії впевнені, що, незважаючи на значно вищу вартість щомісячної передплати, кількості клієнтів не зменшиться. HBO Max запропонує різноманітний контент на будь-який смак, що задовольнить різні вікові категорії. Тому цю угоду можна назвати гарною «за правильну ціну» – 15 доларів на місяць.

«Ми зацікавлені в нових ідеях, маємо намір орієнтуватися на те, що краще для звичайно споживача, і будемо продовжувати працювати з нашими партнерами», – резюмував він.

Нагадаємо, що в планах Warner Media було запустити свій потоковий сервіс прем'єрою спеціального випуску популярного в минулому телевізійного серіалу «Друзі». Але спалах коронавірусу COVID-19 вніс свої корективи й не дозволив знову зібрати на знімальному майданчику виконавців головних ролей – зйомки були відкладені на невизначений термін.

Прем'єра HBO Max намічена на 27 травня 2020 року.

Джерело: The Hollywood Reporter.

Читайте також:

Інтерв'ю

«Чорнобиль» очима каналу HBO

Минулого року весною вийшов телевізійний мінісеріал, створений американським телеканалом HBO разом з британською телемережею Sky, присвячений аварії на Чорнобильській АЕС та ліквідації її наслідків.

26.04.2020
об 13:20