Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Новий вигляд «Обличчя зі шрамом»

16.05.2020
об 19:30
Новий вигляд «Обличчя зі шрамом»

Тепер це будуть лос-анджелеські пригоди латиноамериканського гангстера. Лука Гуаданьїно, творець таких відомих фільмів, як "Суспірія" і "Клич мене своїм ім'ям", стане черговим постановником нової, третьої, версії кримінальної драми "Обличчя зі шрамом".

За інформацією видання The Hollywood Reporter, цей проєкт намагалися запустити у виробництво протягом багатьох років. За цей час змінилося безліч режисерів: від участі відмовлялися Девід Ейер, Антуан Фукуа та інші. Виконавцем головної ролі деякий час значився Дієго Луна, який прославився після участі у фантастичному фільмі "Ізгой-один: Зоряні війни. Історії". Убрала предложение здесь

Найбільшу популярність здобула версія 1983 року з Аль Пачіно в головній ролі, а оригінальний фільм був випущений у 1932-му . В обох випадках сюжет будувався навколо емігранта, який сходить на вершину злочинного угруповання. У першому фільмі йшлося про італійця, у другому – про кубинця.

Джерело: The Hollywood Reporter.

Фото: quiz-bliss.

Читайте також:

Оператор Роджер Дікінс запустив власний подкаст
Новини

Оператор Роджер Дікінс запустив власний подкаст

​​​​​​​Роджер Дікінс, один з найвидатніших операторів сучасності, знаменитий тим, що зняв «Того, що біжить по лезу 2049» і «1917», запустив власний подкаст під назвою Team Deakins.

09.05.2020
об 16:00

Apple-Man із сусідньої кімнати рятує світ
Новини

Apple-Man із сусідньої кімнати рятує світ

Українці – креативна нація. І це підтвердив режисер Василь Москаленко. Не виходячи зі своєї кімнати, він зняв супергеройський блокбастер.

13.05.2020
об 11:19

Новини

Як народжувалося «Кохання» Микити Лиськова й не тільки

14 травня о 19:00 вийде в ефір сьомий випуск КіноTalk від КМКФ «Молодість» та проєкту «Люди кіно», присвячений авторській анімації.

14.05.2020
об 10:43

Новини

Нового не буде, візьмуть різноманіттям

Новий потоковий сервіс компанії Warner Media – HBO Max не обіцяє своїм передплатникам оригінального контенту. Так повідомив один з керівників материнської компанії AT&TДжон Стівенс в бесіді з кореспондентами видання The Hollywood Reporter.

15.05.2020
об 10:00