Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Новий трейлер анімації «Базз Рятівник»

09.02.2022
об 16:27

Нова науково-фантастична пригодницька анімація від Disney та Pixar представляє історію походження Базза Рятівника, легендарного космічного рейнджера, який завоює любов цілого покоління шанувальників.

Науково-фантастичний пригодницький бойовик і альтернативна історія походження Базза Лайтера. Героя відомого мульту «історія іграшок». Базз - легендарний космічний рейнджер. Який вирушає у міжгалактичну пригоду разом з групою амбітних новобранців і своїм роботом-супутником Соксом.

Режисер Ангус Маклейн, продюсер Галин Сусман, композитор Майкл Джакіно.

Озвучують: Кріс Еванс, Узо Адуба, Джеймс Бролін, Мері Макдональд-Льюїс, Кеке Палмер..

До акторського складу приєдналися Узо Адуба, Джеймс Бролін, Мері Макдональд-Льюїс, Ефрен Рамірез та Ісая Вітлок-молодший Режисер Ангус Маклейн (співрежисер фільму «У пошуках Дорі»), продюсер Галін Сусман («Історія іграшок того часу»).

Дата виходу у всеукраїнський кінопрокат 17 червня 2022 року.

Джерело: Kinomania LLC

Читайте також:

Анімація

“Базз Рятівник” - з’явився перший дубльований трейлер анімації від Disney та Pixar

Очікуємо вихід на екрани науково-фантастичної пригодницької анімації від Disney та Pixar - “Базз Рятівник”. Це неймовірна історія про походження космічного рейнджера Базза і його неймовірні пригоди.

29.10.2021
об 15:37

Анімація

Український трейлер нового мультфільму про Попелюшку

Зла чаклунка вдалася до темної магії та перетворила принца Алекса на мишу. Врятувати принца допоможе чарівне зілля. Щоб знайти його, Попелюшка та її вірні друзі вирушили в мандрівку, яка обіцяє багато пригод і випробувань. Ця подорож допоможе відважним героям зрозуміти, що найкращі ліки – це справжня дружба.

08.02.2022
об 11:27