Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Новий стиль іменитого фестивалю: Поєднання креативного підходу і традицій

08.07.2020
об 14:11
Новий стиль іменитого фестивалю: Поєднання креативного підходу і традицій

Цьогоріч 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль вперше відбудеться онлайн. Але змінився не тільки формат проведення заходу – відбулися і візуальні зміни стилю ОМКФ. Єдине, що лишається незмінним – це відношення організаторів до свого головного судді – до глядача.

«Нова айдентика Одеського міжнародного кінофестивалю поєднала в собі ті метаморфози, з якими ми зустрілись цьогоріч. Нехай 11-й ОМКФ набув іншої форми, але його суть лишається незмінною. Ми так само прагнемо показувати якісне кіно глядачу, викликати в ньому емоцію, спонукати до рефлексії. Саме це креативна агенція BBDO Ukraine відтворила в айдентиці, звернувшись до кола, як візуального коду, що символізує початок всього, зокрема й кінематографу», – зазначила генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич. 

Айдентику 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю розробила креативна агенція BBDO Ukraine – компанія, що на ринку вже 12 років і за цей час співпрацювала з з найбільшими глобальними компаніями та локальними лідерами такими, як Mars, Pepsi, Visa, Toyota, Метінвест, Ковальська, AB InBev Efes Ukraine тощо. Тепер до цього списку приєднався і Одеський міжнародний кінофестиваль.

Оновлений ОМКФ чекатиме глядачів і учасників з 25 вересня по 3 жовтня.

 

Читайте також:

Новини

Палітра тем весняно-літнього VGL сinema

Чи готові ви після вимушеної перерви поринути у світ кіноподій, церемоній та нагород? Весняно-літній VGL сinema з радістю надає таку можливість. У новому номері українського журналу про кіно ви знайдете багато інформації щодо заходів, які відбулися або проходитимуть найближчим часом.

06.07.2020
об 13:25

Анімація

LINOLEUM презентував постер від Микити Лиськова

Анімація, завдяки своїй ірреальній природі, здатна дослідити той наш досвід, що є невловимим для інших форм мистецтва та науки. 2–6 вересня в онлайн-форматі відбудеться Фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM. Цьогорічна тема заходу – «Стати людиною» (Becoming Human). Що саме нас нею робить?

07.07.2020
об 14:12

Новини

Оголошено конкурсний відбір фільмів до міжнародної Лабораторії кіномонтажу Final Cut Lab

Асоціація кіноіндустрії України за підтримки Українського культурного фонду оголошує конкурсний відбір фільмів для участі у міжнародній Лабораторії кіномонтажу в Україні Final Cut Lab, що проводиться під керівництвом Метью Дарраса. Також до участі лектори та консультанти залучаються впливових міжнародних кінопрофесіоналів, серед яких є арт-директори та відбірники фестивалів класу «А», дистриб’ютори, міжнародні агенти з продажу, досвідчені продюсери, режисери та режисери монтажу.

07.07.2020
об 16:11

Новини

Програму Венеційського кінофестивалю скорочено

Міжнародний Венеційський кінофестиваль підтвердив раніше заявлені дати проведення – з 2 по 12 вересня. Огляд проходитиме в гібридному форматі, пріоритетними стануть офлайн-покази. Склад журі цього року очолить австралійська актриса Кейт Бланшетт.

08.07.2020
об 12:11