Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Новий мультфільм від Disney: Магія, довіра та дракони

22.10.2020
об 12:16

З’явися трейлер до нового мультфільму від Disney про фантастичний світ та магічних істот, які врятують людство. Подивитися анімацію можна буде вже у березні.

В Україні вийшов тизер-трейлер нової анімації від Disney «Рая та останній дракон». За сюжетом дія відбувається в минулому та майбутньому. Справа в тому, що колись давно у фантастичному світі Кумандра існували дракони, які жили поруч із людьми. Вони піклувались один про одного і тому, коли на територію до людей прийшли зловісні чудовиська Друни і почали погрожувати жителям, дракони вступили з ними у бій і пожертвували собою, аби врятувати людство. Десь у світі ще залишився один-єдиний дракон. Він має чарівну силу. І, коли через 500 років після описаних вище подій монстри Друни знову прийшли до людей, самотня воїтелька Рая повинна відшукати того самого, останього дракона, який допоможе зупинити монстрів назавжди. Однак для того, щоб врятувати світ магії драконів замало, потрібно ще й довіряти дракону, а у Раї та інших людей з цим великі проблеми…

Прем'єра стрічки очікується в українських кінотеатрах 11 березня 2021 року.

 

Джерело: Kinomania

Читайте також:

Анімація

Анімаційний фестиваль LINOLEUM відбуватиметься офлайн

Лишилося два дні до початку Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіа мистецтв LINOLEUM. Як повідомляли раніше організатори, щорічна подія цього разу відбудеться в онлайн-форматі на платформі Megogo, але вони трохи подумали та вирішили подарувати можливість людям з різних міст України долучитися до заходу офлайн.

31.08.2020
об 18:41

Анімація

«Гуллівер повертається» – анімаційний фільм від «Кварталу 95»

«Гуллівер повертається» – перший повнометражний мультфільм студії «Квартал 95» і Gulliver Films. Кінотеатральний показ запланований у всьому світі. Над проєктом, процес виробництва якого максимально відповідає стандартам компанії Disney, працюють найкращі аніматори україни, зарубіжні фахівці, а також команда сценаристів студії «Квартал 95».

26.09.2020
об 15:10

Новини

Телеканал «ПлюсПлюс» презентував анімаційний проєкт про екологію для дітей

Малечі розкажуть про корисні еко-звички, кліматичні зміни та чому варто сортувати сміття і берегти воду.

15.10.2020
об 16:35

Анімація

Вийшов український трейлер анімації «Академія монстрів»

У листопаді на екранах кінотеатрів вийде історія про пригоди геніального школяра та монстрів, які хочуть захопити навчальний заклад.

21.10.2020
об 16:18