Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Новий імідж 11-го ОМКФ: На черзі офіційний постер

17.07.2020
об 16:35
Новий імідж 11-го ОМКФ: На черзі офіційний постер

VGL cinema вже ділився новиною про співпрацю ОМКФ та креативної агенції BBDO Ukraine в результаті якої світ побачила нова айдентика Одеського міжнародного кінофестивалю. Тепер представляємо новий постер кінофестивалю, що відтворює те найголовніше, без чого неможливий кінематограф – без глядача.

«В центрі постера – історії, які живуть в очах глядача. Комедії, трилери, драми, детективи: усі ці світи поєднує одне - той, хто їх дивиться. Через кінопроектор вони дарують найрізноманітніші емоції, відчуття, викликають низку запитань, порушують безліч тем. Звісно, усі ми чекаємо на те, коли зможемо поринути у світ кінематографу завдяки великому екрану. Та пандемія внесла свої корективи. Тому ми вирішили запропонувати гостям ОМКФ впустити кіно додому. Адже, на великому екрані чи ні, історія все одно знайде свого глядача. І той, хто раніше з різних причин не був на Одеському міжнародному кінофестивалі, тепер має шанс побувати”, – зазначила генеральна продюсерка ОМКФ Юлія Сінькевич.

Наші постійні читачі вже знають, що 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 25 вересня по 3 жовтня в онлайн форматі. Також під час фестивалю пройде традиційний open air кіноперформанс на Потьомкінських сходах в Одесі.

Читайте також:

Kyiv Media Week: Подробиці програми та новий формат заходу
Події

Kyiv Media Week: Подробиці програми та новий формат заходу

14 вересня в Україні розпочнеться одна з головних медійних подій України –10-й міжнародний медіафорум Kyiv Media Week Global Marathon. В рамках заходу аналізують та говорять про тренди і перспективи аудіовізуальної індустрії в Україні та світі. Цьогоріч програма форуму охопить сфери кіно – серіали, анімацію, дитячий контент, законодавство, унікальні можливості української медіаіндустрії, міжнародну копродукцію та інше. Форум вперше пройде в онлайн-форматі. Організатори події – компанія Media Resourсes Management за підтримки Українського Культурного Фонду.

16.07.2020
об 16:45

Новини

Рейтинг найпопулярніших стрічок українського прокату

Другі вихідні поспіль, дотримуючись інструкцій МОЗ, українці можуть відвідувати кінотеатри. За результатами минулого вікенду, в лідерах переглядів опинились: кінокомікс, бойовик та трилери. А ось мультфільми навіть не увійшли до першої п’ятірки рейтингу популярних фільмів. Загалом, за минулі вихідні кінозали змогли заробити на 18% більше, ніж за попередні.

15.07.2020
об 13:16

Три місяці суцільної насолоди від ОМКФ і Takflix.com
Новини

Три місяці суцільної насолоди від ОМКФ і Takflix.com

Новий спецпроєкт OIFF Flashback запускають ОМКФ і Takflix.com. На онлайн-платформі Takflix.com будуть доступні фільми, які в різні часи перемагали та брали участь у міжнародній конкурсній програмі ОМКФ.

15.05.2020
об 12:00

Новини

Ахтем Сеітаблаєв оголосив кастинг на головні ролі у своїй виставі

Цієї осені режисер Ахтем Сеітаблаєв хоче презентувати українському глядачеві свою виставу «Orman türküsi. Лісова пісня» за однойменною драмою-феєрією Лесі Українки. Тож наразі ініціатор театральної постановки шукає виконавців ролей Мавки, Лукаша, Матері та Килини. Участь у кастингу можуть взяти як професійні, так і не професійні актори.

17.07.2020
об 15:15