Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Новий формат і пріоритети 12-го ОМКФ

10.02.2021
об 14:35

Упродовж 14 – 21 серпня на березі Чорного моря триватиме Одеський міжнародний кінофестиваль. Цьогоріч організатори вирішили приурочити подію 30-річчю незалежності України, тож акцент робитиметься на національні фільми.

На 12-му ОМКФ єдиною оновленого програмою стане Національний Конкурс (повний і короткий метр), переможці якого отримають нагороди за найкращий фільм, найкращу режисуру та найкращі акторські роботи. Решта концепції структури фестивалю не зазнає жодних змін.

Також організатори зазначають, що повноваження програмного відділу цьогоріч виконуватиме компанія «Артхаус Трафік» на чолі з Денисом Івановим.

«В останні роки українське кіно стало потужним і самобутнім явищем. Українські фільми беруть участь в основних фестивалях класу «А», помітно збільшили свою аудиторію в Україні та за кордоном. Одеський кінофестиваль, де традиційно відбуваються прем'єри головних українських стрічок, також не може стояти осторонь цих важливих змін. Для нашої команди є великою честю доєднатися до втілення оновленої концепції ОМКФ, де конкурс національних фільмів має стати головним, а міжнародні фестивальні хіти отримають найкраще місце для своєї української прем'єри», - прокоментував ДЕНИС ІВАНОВ.

 

Ще однією важливою новацією є заснування Наглядової Ради ОМКФ, в обов’язки якої входитиме узгодження стратегії фестивалю та визначення векторів розвитку, а також вирішення стратегічних питань.

Склад Наглядової Ради Одеського міжнародного кінофестивалю:

- президент ОМКФ Вікторія Тігіпко,

- виконавча директорка фестивалю Анна Мачух,

- програмний консультант Алік Шпилюк,

- директор компанії «Артхаус Трафік», продюсер Денис Іванов,

- зовнішнім незалежним експертом стане заступник представника України в Раді правління фонду «Єврімаж», заступник голови Ради з державної підтримки кінематографії Сергій Зленко.

 

Крім того, організатори нагадують, що у другій половині лютого відкриється форма для подачі заявок на участь у Національній конкурсній програмі 12-го ОМКФ.

 

Джерело: Пресслужба ОМКФ

 

Читайте також:

Новини

11-й ОМКФ: Результати пітчингу та нагородження переможців секцій

Останній день на 11-му Одеському міжнародному кінофестивалі видався насиченим. Визначили переможців одразу в трьох програмах, а кінопрофесіонали мали змогу взяти участь у декількох цікавих дискусіях.

05.10.2020
об 12:21

Новини

Юлія Сінькевич: «Наступного року мені б хотілося все ж повернутися до традиційного формату ОМКФ»

Що чекає фестивальну індустрію у майбутньому? На це та інші питання відповідала генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлією Сінькевич. Під час прямого ефіру модераторка зустрічі, співзасновниця DzygaMDB та виконавча директорка Української кіноакадемії Анна Мачух запропонувала Юлії поділитися досвідом проведення ОМКФ у гібридному форматі з акцентом на онлайн, а також розпитала, як змінилися умови співпраці з правовласниками та як ситуація в цілому.

02.11.2020
об 16:11

Інтерв'ю

Юлія Сінькевич: «Важливо було максимально зберегти ДНК ОМКФ»

Коли стало зрозуміло, що фестивалі у звичні дати та звичному форматі в 2020 році майже неможливі, Одеський міжнародний фестиваль тривалий час тримав інтригу. Згодом прихильники кіноподії дізналися, що вона проходитиме не в липні, як зазвичай, а наприкінці вересня і дистанційно. Єдиний захід, який можна було відвідати фізично та зануритися в атмосферу фестивалю став open-air на Потьомкінських сходах. Напередодні підбиття підсумків року в DOCU/PRO talk ексгенеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич поділилася з VGL cinema побоюваннями та досягненнями проведення онлайн-події.

16.12.2020
об 12:25

Події

Конкурсна програма: 12-й ОМКФ розпочне прийом фільмів у лютому

Одеський міжнародний кінофестиваль повідомив, що почне приймати заявки від творців фільмів, які хочуть потрапити до конкурсних програм події, в лютому 2021 року.

22.12.2020
об 14:19