Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Нові герої серіалу «Слід» на СТБ

27.01.2022
об 16:48

31 січня о 18:05 на СТБ відбудеться прем’єра нових епізодів серіалу «Слід». Глядачі познайомляться з новачками, які стануть частиною команди ОСА — найкращої детективної агенції країни. Капітани, майори та судмедексперти поповнюють лави українських «кінокопів». Прем’єрні серії здобудуть ще більш несподівані сюжетні лінії і внутрішні перипетії багатогранних персонажів.

Новий сезон, як обіцяють виробники буде екстремальним. Команда візьметься за глобальніші розслідування, пов’язані з мальовничими відомими місцями, про які знають усі українці. Локації стають більш важкодоступними, проте картинка частіше нагадує голлівудський трилер. Зимові умови зйомок змушують знімальну групу і сценаристів експериментувати і не ставити собі рамок. Чого варті лише серії з труною в крижаній воді… Безумовно, як і раніше, залучаються каскадери, а з піротехнікою група працює «на ти».

Невід’ємною умовою успіху проєкту «Слід» є акторський склад. Однак настав час його розширювати і залучати нових зірок. Тож, знайомтеся з чотирма різними психологічними портретами, які незабаром зустрінуться в одному офісі ОСА.

Берізка Влада Артемівна — капітан ОСА, старша оперуповноважена слідча-оперативниця.

Владі 28 років. Вона — випускниця академії МВС. Справжній типаж захисниці. Берізка витривала і фізично, і морально. Має загострене почуття справедливості. Зі злочинцями сувора, часом цинічна, «ділова». Впевнена, рішуча, безстрашна, швидко ухвалює рішення і діє. З добре відомими героями та улюбленими персонажами Влада — прямолінійна, чесна і просто «бойова подруга». У серіалі  «Слід»  роль капітана ОСА Берізки виконала Ірина Мордусенко.

Маяков Руслан Сергійович — майор поліції, старший оперуповноважений, слідчий-оперативник.

Руслану 37 років. Він колишній спецназівець. Володіє рукопашним боєм, відмінно стріляє. Досвідчений та розумний оперативник. Ніколи не поспішає, стриманий, скупий на емоції. Надійний, має лідерські якості. Його типаж сміливо можна називати «міцним горішком». У серіалі «Слід» роль Руслана Сергійовича виконав Микита Вакулюк.

Розумовський Максим Петрович — капітан поліції, старший оперуповноважений, слідчий-оперативник.

Максимові 28 років. Прийшов до поліції під час реформи у 2015 році. Вірить у добро і людей, щоразу болісно і глибоко переживає тяжкі злочини, але зовні це не показує. Відважний та палкий, емоційний, максимально благородний та чесний. Типаж справжнього Д'Артаньяна. У серіалі «Слід» роль Розумовського виконав Михайло Самарський.

Важинський Григорій Якович — судмедексперт, патологоанатом

40-річний професіонал з багаторічним досвідом та непростою вдачею. Не любить сперечатися, бо знає, що практично завжди має рацію. Дуже суворий, рідко усміхається. Однак це наслідки його непростого життя. Смерть і трупи на столі сприймає як даність. Його важко вразити чи зворушити. У серіалі «Слід» роль Григорія Важинського виконав Руслан Коваль.

Прем’єрні епізоди серіалу «Слід» із новими акторами вийдуть на екран вже 31 січня.

Джерело: СТБ

Читайте також:

Новини

Прем’єра серіалу «Хадсон та Рекс» — на UA: Перший

У суботу, 15 січня, об 11:40 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ розпочнеться прем’єрний показ детективного серіалу «Хадсон та Рекс». Глядачі побачать зворушливу історію про вірну дружбу собаки та досвідченого детектива, їхнє партнерство під час розкриття злочинів.

14.01.2022
об 16:16

Новини

«Пограбування по-українськи»: офіційний трейлер нової комедії від творців «Бурштинових копів»

З’явився трейлер нової романтичної комедії «Пограбування по-українськи». Прем’єра cтрічки запланована на 31 березня 2022 року. Серед професійних акторів, у стрічці також знялися Влад Яма, Андрій Бурим, Василь Вірастюк, Даша Астаф’єва, Марія Заниборщ-Рудинська, тощо. Головну роль виконав Остап Халавко.

26.01.2022
об 11:36