Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Нові дати відбору та умови прийому українських фільмів на 93-ю церемонію вручення «Оскара»

19.06.2020
об 19:49
Нові дати відбору та умови прийому українських фільмів на 93-ю церемонію вручення «Оскара»

Як ми вже повідомляли раніше, церемонію вручення 93-ї премії «Оскар» перенесено з 28 лютого на 25 квітня 2021 року. У зв’язку з цим Український Оскарівський Комітет оновив терміни прийому заявок та строки проведення відбору і висунення фільму від України на здобуття премії «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук в номінації «Міжнародний повнометражний фільм».

Нові терміни наступні:

25 серпня 2020 р. – 8 вересня 2020 р. – прийом заявок на участь у відборі;
9 вересня 2020 р. – 23 вересня 2020 р. – розгляд заявок комітетом;
24 вересня 2020 р. – засідання комітету й оголошення результатів відбору.

Крім того, Американська кіноакадемія оновила правила 93-ї премії «Оскар». З доповненими правилами можна ознайомитись тут.  У відповідності до них Український Оскарівський Комітет оновив список документів для подачі фільмів на 93-ю премію Оскар у категорії «Міжнародний повнометражний фільм». Повний перелік документів, належне оформлення та правильне подання  на 93-ю премію «Оскар» у категорії «Міжнародний повнометражний фільм» є на сайті Державного агентства України з питань кіно.

Джерело: Державне агентство України з питань кіно

Читайте також:

Новини

BAFTA змінює дату проведення: Коли відбудеться подія?

Традиційно BAFTA проводиться за два тижні до Оскара, то ж не дивно, що у зв’язку з перенесенням дати проведення церемонії вручення премії Американської кіноакадемії на 25 квітня, змінюється і дата наступної премії EE British Academy Film Awards.

17.06.2020
об 12:41

Новини

«Проєкт Вторгнення» збирає мільйони переглядів і шукає нові локації

«Проєкт Вторгнення» (Insiders Project) – цикл урбаністичних досліджень – має на ютубі майже 4 мільйони переглядів. Зоросла й кількість підписників каналу FILM.UA Group, на якому є у вільному доступі всі 10 серій фільму.

17.06.2020
об 18:49

Інтерв'ю

Олексій Радинський: «Через кілька десятиліть за нинішній період у нашій історії всім буде дуже соромно»

У 2020 році вперше Docudays UA спільно з Українським інститутом організовує UKRAINIAN SHOWCASE @ Cannes Docs – презентаційну онлайн-платформу чотирьох українських документальних проєктів, що відбудеться на Marché du Film у рамках секції Cannes Docs. З-поміж 21 поданої заявки відібрали й проєкт режисера Олексія Радинського «Свідки Флоріана». В інтерв’ю VGL cinema автор стрічки розповідає про сюжет і позитивні результати, яких вдалося досягти активістам за час фільмування історії про долю архітектурного шедевра Флоріана Юр'єва.

19.06.2020
об 12:40