Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Нова відзнака: «Золота Дзиґа» вручатиме нагороду імені Юрія Мінзянова

23.11.2020
об 12:45

Національна кінопремія «Золота Дзиґа» запроваджує нову назву номінації на честь відомого українського кінопродюсера Юрія Мінзянова, який раптово помер 7 листопада. Вже під час проведення V церемонії нагородження, переможцям вручатимуть статуетку за «Найкращий короткометражний ігровий фільм» (Премія ім. Ю. А. Мінзянова).

 

Таке рішення одноголосно прийняли під час засідання оновленого складу Правління Української кіноакадемії, яке відбулось 12 листопада. З ініціативою виступив член Правління Української кіноакадемії Влад Ряшин за згоди сина Юрія Мінзянова Дмитра.

 

 

«Для мене особисто і для всієї команди Star Media це стало великою втратою. На згадку про нашого друга, справжнього професіонала своєї справи ми запропонували Українській кіноакадемії увічнити пам'ять про Юрія в назві однієї з номінацій - «Найкращий короткометражний ігровий фільм». Він з особливим трепетом ставився до своїх короткометражних проєктів, в роботі над якими відкривав нові таланти. Вірю, що вручення цієї премії продовжить велику справу Юрія - пошук справжніх творчих талантів», - зазначив ВЛАД РЯШИН.

 

Юрій Мінзянов народився 29 березня 1956 року в Казані. Закінчив режисерський факультет ВГІК у 1979 році. Згодом працював на телеканалах, а у 2016 році створив власний продакшн «Крісті фільм», очоливши його разом із сином Дмитром. У творчому доробку продюсера такі фільми, як «Припутні», «Секс і нічого особистого», «Безславні кріпаки», «Погані дороги» та інші. Юрій Мінзянов був членом Української та Європейської кіноакадемії.

 

 

Джерело: Пресслужба Української кіноакадемії

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

У Венеції відзначили фільм «Погані дороги»

У паралельній програмі Венеційського кінофестивалю «Тиждень критики» дебютний повнометражний фільм режисерки Наталії Ворожбит «Погані дороги» отримав кіноклубну нагороду.

13.09.2020
об 11:23

Новини

Зустрічі з творцями фільму «Земля блакитна, ніби апельсин»

26 листопада в український прокат виходить фільм «Земля блакитна, ніби апельсин». З нагоди прем’єри в Києві відбудеться низка спеціальних показів за присутності творчої групи, яка відповідатиме на питання глядачів після демонстрації на великому екрані призера кінофестивалю «Санденс».

20.11.2020
об 16:14

Новини

«Цей дощ ніколи не скінчиться» переміг на італійському кінофестивалі

Документальний фільм української режисерки Аліни Горлової «Цей дощ ніколи не скінчиться» переміг на одному з найстаріших світових фестивалів Festival dei Popoli у Флоренції.

23.11.2020
об 10:19

Новини

У 2021 році Берлінському міжнародному кінофестивалю бути?

Берлінський кінофестиваль все ще планує проведення події офлайн в лютому, але зменшить кількість глядачів та учасників в умовах обмежень через COVID-19.

23.11.2020
об 11:28