Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Нова реальність та українська кіноіндустрія: Допомога акторам та глядачам

05.10.2020
об 14:19

Онлайн-кінотеатри, кастинг-сервіс і використання штучного інтелекту для генерування контенту, новітні технології та створення цифрових персонажів – все це в рамках теми діджиталізації обговорили в останній день 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Далі найцікавіші тези дискурсу.

 

В рамках проведення 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю у професійній секції Film Industry Office відбулась дискусія між кінопрофессіоналами. Обговорювали тему, що на часі сьогодні, а саме «Діджиталізація в українській кіноіндустрії: тенденції та нові рішення. Спільно з Dzyga MBD». Модераторкою виступила співзасновниця платформи Dzyga MBD Анна Мачух. Серед спікерів:

  • Юлія Сінькевич, генеральна продюсерка ОМКФ;
  • Надія Парфан, засновниця онлайн-кінотеатру Takflix.com;
  • Ольга Любарова, засновниця кастинг-платформи Dreamcast;
  • Вікторія Ярмощук, CEO Film.UA Group.

 

 

«Як режисерка фільму з авторського сегменту, я розумію, що таке кіно в Україні має обмежені можливості дійти до глядача. Мій фільм «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» вийшов у хороший кінотеатральний прокат, як для свого типу, але все ж недостатній для тієї кількості людей, яка хотіла його побачити. Я почала з того, що дослідила, які є варіанти інтернет-платформ в Україні та світі. У певний момент зрозуміла, що для мого фільму немає, тобто вони існують, але статус українського авторського кіно потребує певної аудиторії, тож підходящих варіантів для онлайн-дистриб'юції не було або принаймні я їх не знайшла. Так виникла ідея створити онлайн-кінотеатр Takflix.com», - розповіда засновниця олнайн-кінотеатру Takflix.com. НАДІЯ ПАРФАН.

 

«Ідея створення Dreamcast виникла тоді, коли стало зрозуміло, що закордонним режисерам потрібно десь знайти українських акторів. Так само й для локального ринку не було кастинг-сервісу, який би спрощував роботу кастинг-директорам – місця, де були б представлені всі українські актори(ки) з усіх регіонів України. Адже наразі система працює так, якщо мені потрібен якийсь актор з-під Харкова, я маю туди їхати, або контактувати з театрами, але не всі театри мають фотографії акторів, я вже не кажу про відеовізитівки чи шоуріли. Таким чином, українські актори мають змогу представити всю інформацію про себе й отримати фідбек від кастинг-директорів, також можуть перевірити, на якому етапі знаходиться їхня заявка, чи взагалі її прийняли, чи відхилили», - розповіла засновниця кастинг-платформи Dreamcast ОЛЬГА ЛЮБАРОВА.

 

«Ми у Film.UA віримо, що технології є не менш важливою складовою успішного кіновиробництва, як і талант, тому вирішили відкрити відділ «Інновацій та досліджень». Головне завдання – надати можливість творцям використовувати технології. Наразі ми працюємо в напрямку розвитку доповненої та віртуальної реальності, велику увагу приділяємо штучному інтелекту й нейронним сіткам для генерування контенту. Ми вважаємо, що всі ці технології відкривають великі можливості: від обробки відео до створення цифрових персонажів за допомогою штучного інтелекту», - розповіла CEO Film.UA Group ВІКТОРІЯ ЯРМОЩУК.

 

Джерело: Пресслужба ОМКФ

Читайте також:

Новини

11-й ОМКФ: Останні фестивальні години та Happy Week

Час сплинув дуже швидко, ось вже добігає кінця 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль. Сьогодні, 3 жовтня, всі, хто спостерігав за перебігом подій онлайн-кіномарафону та лишав голоси за фільми, нарешті дізнаються імена переможців та лауреатів Гран-Прі. Ми ж запрошуємо до сумісного перегляду Урочистої церомонії закриття 11-го ОМКФ на сайті VGL cinema.

03.10.2020
об 13:19

Новини

Вечірній кіноперформанс просто неба на 11-му ОМКФ

В Одесі 2 жовтня в межах 11-го ОМКФ відбувся єдиний офлайн-показ, який змогли відвідати глядачі. Дивилися кіномани під час традиційного перформансу німу стрічку «Ґолем, як він прийшов у світ».

03.10.2020
об 18:35

Новини

Вдома за комп'ютером: Як пройшла церемонія закриття 11-го ОМКФ та головні нагороди фестивалю

Замість Одеського національного академічного театру опери і балету, студія оформлена головними кольорами Одеського міжнародного кінофестивалю; замість переповненої зали, цифри кількості глядачів онлайн-трансляції; замість дрес-коду Black tie, домашні та зручні вбрання.

04.10.2020
об 11:16

Новини

11-й ОМКФ: Результати пітчингу та нагородження переможців секцій

Останній день на 11-му Одеському міжнародному кінофестивалі видався насиченим. Визначили переможців одразу в трьох програмах, а кінопрофесіонали мали змогу взяти участь у декількох цікавих дискусіях.

05.10.2020
об 12:21