Трейлери та відео
Популярні пости
Онлайн-кінотеатри, кастинг-сервіс і використання штучного інтелекту для генерування контенту, новітні технології та створення цифрових персонажів – все це в рамках теми діджиталізації обговорили в останній день 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Далі найцікавіші тези дискурсу.
В рамках проведення 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю у професійній секції Film Industry Office відбулась дискусія між кінопрофессіоналами. Обговорювали тему, що на часі сьогодні, а саме «Діджиталізація в українській кіноіндустрії: тенденції та нові рішення. Спільно з Dzyga MBD». Модераторкою виступила співзасновниця платформи Dzyga MBD Анна Мачух. Серед спікерів:
«Як режисерка фільму з авторського сегменту, я розумію, що таке кіно в Україні має обмежені можливості дійти до глядача. Мій фільм «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» вийшов у хороший кінотеатральний прокат, як для свого типу, але все ж недостатній для тієї кількості людей, яка хотіла його побачити. Я почала з того, що дослідила, які є варіанти інтернет-платформ в Україні та світі. У певний момент зрозуміла, що для мого фільму немає, тобто вони існують, але статус українського авторського кіно потребує певної аудиторії, тож підходящих варіантів для онлайн-дистриб'юції не було або принаймні я їх не знайшла. Так виникла ідея створити онлайн-кінотеатр Takflix.com», - розповіда засновниця олнайн-кінотеатру Takflix.com. НАДІЯ ПАРФАН.
«Ідея створення Dreamcast виникла тоді, коли стало зрозуміло, що закордонним режисерам потрібно десь знайти українських акторів. Так само й для локального ринку не було кастинг-сервісу, який би спрощував роботу кастинг-директорам – місця, де були б представлені всі українські актори(ки) з усіх регіонів України. Адже наразі система працює так, якщо мені потрібен якийсь актор з-під Харкова, я маю туди їхати, або контактувати з театрами, але не всі театри мають фотографії акторів, я вже не кажу про відеовізитівки чи шоуріли. Таким чином, українські актори мають змогу представити всю інформацію про себе й отримати фідбек від кастинг-директорів, також можуть перевірити, на якому етапі знаходиться їхня заявка, чи взагалі її прийняли, чи відхилили», - розповіла засновниця кастинг-платформи Dreamcast ОЛЬГА ЛЮБАРОВА.
«Ми у Film.UA віримо, що технології є не менш важливою складовою успішного кіновиробництва, як і талант, тому вирішили відкрити відділ «Інновацій та досліджень». Головне завдання – надати можливість творцям використовувати технології. Наразі ми працюємо в напрямку розвитку доповненої та віртуальної реальності, велику увагу приділяємо штучному інтелекту й нейронним сіткам для генерування контенту. Ми вважаємо, що всі ці технології відкривають великі можливості: від обробки відео до створення цифрових персонажів за допомогою штучного інтелекту», - розповіла CEO Film.UA Group ВІКТОРІЯ ЯРМОЩУК.
Джерело: Пресслужба ОМКФ
05.10.2020
об 12:21
03.10.2020
об 13:19
04.10.2020
об 11:16
03.10.2020
об 18:35