Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

«Нова генерація»: програма спецпоказів сучасного кіно

01.12.2021
об 16:23

Довженко-Центр розпочинає програму "Нова генерація. Спецпокази сучасного українського кіно". В основі програми – стрічки третього тисячоліття з рейтингу 100 найкращих фільмів в історії українського кіно.

Першим фільмом програми спецпоказів "Нова генерація" став фільм "Атлантида" (2019) Валентина Васяновича, що посів 11 позицію в списку 100 найкращих фільмів. Його покажуть вже завтра, 2 грудня 0 19:00.

Події "Атлантиди" розгортаються в 2025 році, через рік після перемоги України у війні з Росією і повернення окупованих територій на Сході країни. Ось тільки тепер ці землі виявляються вже повністю непридатними до життя, а будь які зміни тут здаються неможливими. В той же час колишній солдат Сергій, який страждає на посттравматичний синдром, намагається адаптуватися до нової реальност.
Втративши роботу на заводі, він починає співпрацювати з гуманітарною місією, метою якої є пошук і ексгумація загиблих воїнів. Тут він знайомиться з Катею та розуміє, що краще майбутнє все ж таки можливо. Ролі у фільмі зіграли лише непрофесійні актори — ветерани АТО, волонтери, солдати ЗСУ.

Прем’єра фільму відбулася на Венеційському кінофестивалі, де він здобув перемогу у другому за значенням конкурсі – програмі Горизонти. Згодом "Атлантида" об’їздила десятки престижних кінофестивалів та була висунута Україною на премію Оскар за найкращий фільм іноземною мовою.

До кінця року на великому екрані у програмі "Нова генерація" також покажуть:

Кадр з к\ф "Додому"

 

Кадр з к\ф "Українські шерифи"

 

Кадр з к\ф "Мої думки тихі"

 

9 грудня – «Додому» Нарімана Алієва; 16 грудня – «Українські шерифи» Романа Бондарчука, та 23 грудня – «Мої думки тихі» Антоніо Лукіча.
 

Джерело: Довженко-центр

Читайте також:

Новини

У Парижі пройшли Дні українського кіно: підсумки

3 дні показів, 5 українських фільмів, близько 700 глядачів. В Парижі завершились Дні українського кіно. Представники творчих команд кожного фільму особисто презентували свою стрічку в Парижі, спілкувались з аудиторією, що тепло сприйняла кожен фільм та щедро засипала питаннями представників.

29.11.2021
об 16:10

Новини

Заборонений в СРСР фільм «Хліб» показує Довженко-Центр

В онлайн-проєкті Довженко-Центру «Відкритий архів» вийшов новий фільм "Хліб" (1929) режисера Миколи Шиковського у супроводі музики Port Mone (Білорусь). Представляє фільм перед показом режисер Наріман Алієва, відомий стрічкою "Додому". Фільм можна переглянути безкоштовно.

27.11.2021
об 16:32

Новини

Одеський міжнародний кінофестиваль оголосив дати проведення

13-й ОМКФ відбудеться з 23 до 30 липня 2022 року в Одесі. Традиційно на глядачів Одеського міжнародного кінофестивалю чекатимуть найочікуваніші прем’єри українських та міжнародних фільмів, а також світових фестивальних хітів і арт-хітів, які невдовзі виходитимуть в український прокат.

30.11.2021
об 16:11