Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Носоріг» Сенцова отримав головний приз Стокгольмського міжнародного кінофестивалю

19.11.2021
об 17:16

"Носоріг" є другою повнометражною роботою українського режисера Олега Сенцова. Історія фільму заснована на реальних подіях 90-х в Україні. Головний герой на прізвисько Носоріг потрапляє до кримінального світу і починає свій кривавий шлях, який приведе його зовсім не туди, куди він очікував.

Cтрічка «Носоріг» отримала головний приз фестивалю Stockholm International Film Festival– "Бронзового коня", а в номінації "Найкращий актор" переміг виконавець головної ролі Сергій Філімонов.

Стокгольмський міжнародний кінофестиваль – найбільший кінофестиваль Швеції, заснований у 1990 році задля просування та підтримки молодих кінематографістів. Лауреатами основного конкурсу кіноогляду свого часу стали зірки світового кінематографа – Ларс фон Трієр, Квентін Тарантіно, Гаспар Ное, Йоргос Лантімос та інші.

Разом із українською стрічкою за перемогу в конкурсі цього року змагалися ще 15 фільмів.

Світова прем’єра стрічки «Носоріг» відбулася на 78-му Венеційському кінофестивалі в офіційній конкурсній програмі "Горизонти", українська – цієї осені на Київському тижні критики.

Фільм створений у копродукції України, Польщі та Німеччини за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Міністерства культури та інформаційної політики України, фонду EURIMAGES, Польського кіноінституту, німецького кінофонду Medienboard Berlin-Brandenburg. Українську сторону виробництва представляють продюсери Денис Іванов (Arthouse Traffic) та Олег Сенцов ("Край Кінема"). Фільм створений за підтримки Держкіно України.

У широкий український прокат "Носоріг" вийде 24 лютого 2022 року.

 

Джерело: Соціальні мережі фільму «Носоріг»

Читайте також:

Новини

Жінка-Халк: Marvel презентували тизер нового серіалу

Всесвіт Marvel розширюється! Творці легендарних «Месників», «Тор» та «Капітан Америка» показали перші кадри нового серіалу. В основі сюжету тепер новий герой – жінка-халк. Серіал розповідає про двоюродну сестру Брюса Бернера Дженніфер Уолтерс, яка випадково отримує такі ж суперздатності, як і у брата.

15.11.2021
об 17:53

Новини

Онлайн-прем’єра короткометражного фільму «Схрон»

Україна, 1946 рік. У криївці переховуються українські повстанці та вагітна жінка – дружина командира. Їх розшукує загін НКВД. Однак все не так просто – хтось тут приховує велику таємницю.

17.11.2021
об 10:42

Новини

«Подорож у Слобожанську Швайцарію»: На Харківщині планують зняти фільм про подорож італійців в Україну

«Подорож у Слобожанську Швайцарію» - це авантюрна та іронічна історія, повна гротескних персонажів та дивних перевтілень, дії якої відбуваються в мальовничій місцевості уздовж річки Сіверський Донець в Харківській області.

19.11.2021
об 14:33