Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Носоріг» Олега Сенцова отримав підтримку Держкіно

09.07.2020
об 15:37

Сьогодні під час засідання Рада з державної підтримки кінематографії вирішила надати фінансування проєкту «Носоріг». Автор сценарію та режисер стрічки – Олег Сенцов. У 2012 році ця кримінальна драма стала переможцем конкурсного відбору кінопроєктів Держагентства України з питань кіно і її зйомки мали розпочатися ще 2013-му, проте події розгорнулися за іншим сценарієм.

Наразі планується, що зйомки фільму розпочнуться восени цього року. Сюжет «Носорога» розповідає про події в Україні у 1990-х роках та внутрішні зміни, які відбулись в людях в цей час і надалі.

«Це епоха, яка нас усіх змінила – перехід від Радянського Союзу до наших сучасних днів, але всі ті виклики й досі актуальні для нашого суспільства. В українському кіно ще не знімали фільми про ці часи, тому я вважаю, що важливо поговорити про це, зазирнути в самих себе. Про бандитів ми бачили багато стрічок, але мене цікавить перш за все людина: що вона відчуває, чому діє саме так, чи може така людина змінитися… Адже немає поганих людей, є люди, які роблять погані вчинки», - сказав ОЛЕГ СЕНЦОВ.

Стрічка стане результатом копродукції трьох країн – України, Німеччини та Польщі. Загальний бюджет фільму – 1,65 млн євро. Половину профінансує Державне агентство України з питань кіно. Також «Носоріг» отримав фінансову підтримку від німецького кінофонду Medienboard Berlin-Brandenburg і Польського кіноінституту. Зі сторони нашої країни за втілення проєкту візьмуться компанії «Край кінема» та «Артхаус Трафік», Польщу представлятиме Apple Film Production, а Німеччину кінокомпанія Ma.ja.de. Остання вже відома українцям, бо разом з «Артхаус Трафік» займалась співпродюсуванням драми «Донбас» Сергія Лозниці.

 

Джерело: пресслужба «Артхаус Трафік»