Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Німеччина: автокінотеатри рулять!

26.05.2020
об 13:51

Підбиваючи підсумки касових зборів за вік-енд 14 – 17 травня, можна сказати, що майже вся вона складається і виручки автокінотеатрів, які набрали популярності під час карантину. Стаціонарні кінотеатри оговтуються після вимушеного двомісячного простою і поступово починають відновлювати свою роботу.

Сумарні збори за вік-енд вперше з часу введення карантину перевищили $1 млн. При цьому кіностудії Disney і Sony Pictures повні дані як і раніше не надають. Зауважимо, що в першу десятку потрапили тільки два їх релізи: комедійний бойовик «Погані хлопці назавжди» (6-е місце) і сиквел «Джуманджі: Новий рівень» (10-е місце). А кращою по всіх параметрах стала комедія «Ідеальні незнайомці». Німецький ремейк італійського хіта оприходував $131 тис. в 88 кінотеатрах в двадцать дев’ятий вік-енд і це на 104% більше, ніж було тиждень тому. На сьогодні, фільм Бори Дагтекіна подивилися в кінотеатрах 5,23 млн осіб і загальна каса досягла € 46,35 млн ($51,68 млн).

«Хроніки кенгуру» додала до своїх капіталів $110 тис в в одинадцятий вік-енд (в сумі це дає $5,92 млн.) і впевнено займає другу позицію. Ця сатирична комедія є екранізацією однойменного бестселера Марка Клінга.

Серед голлівудського кіно кращим залишається «Джокер». Тридцять другий вік-енд німецького прокату приніс фільму Тодда Філліпса $99 тис. Всього в його активі €38,94 млн ($42,89 млн). На одну сходинку вгору – з п'ятої позиції на четверту – піднялася детективна комедія «Дістати ножі». За тиждень касові збори цієї картини зросли на 41% ($86 тис. в двадцятий вік-енд, а всього – $10,73 млн).

Замикає першу п'ятірку ще одна німецька комедія «Нічне життя» ($77 тис. в чотирнадцятий вік-енд, всього $10,95 млн).

Корейський оскароносний фільм «Паразити» додав більше ніж втричі – він здобув $36 тис. в тридцять перший вік-енд із загальною касою $9,6 млн.

А от першою за два місяці прем'єрою став в Німеччині трилер «Полювання». Проект компанії Blumhouse Productions розташувався на дев'ятій позиції, зібравши $34 тис. в 11 кінотеатрах за вік-енд.

Читайте також:

Новини

В Італії знають, коли запрацюють кінотеатри

З 4 травня в Італії частково відновилося кіновиробництво, а вже з 15 червня планується відкриття кінотеатрів.

19.05.2020
об 10:50

Новини

Життя після карантину – як тепер можна відвідувати парки Universal

Кіностудія Universal поступово відновлюється після карантину. Вже є уточнена дата відкриття розважальних парків у Флориді – за повідомленням видання Collider, Universal Studios Orlando, Islands of Adventure і Volcano Bay приймуть перших відвідувачів вже на початку літа, а саме 5 червня 2020 року. Проте кількість відвідувачів одночасно буде обмеженою і всі вони, а також співробітники парків, будуть змушені дотримуватись певних правил.

26.05.2020
об 11:48