Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Незабаром у кінотеатрах український пригодницький фільм «Фортеця Хаджибей»

18.09.2020
об 12:20

Вже в середині жовтня українського глядача очікує прем’єра пригодницького історичного фільму «Фортеця Хаджибей». Зйомки стартували у грудні 2018 року і закінчились у травні 2020 року.

Фільм «Фортеця Хаджибей» сповнений бойових сцен, вибухів, пострілів розповідає про пригоди відчайдухів, але разом з тим і про кохання на тлі війни. Зйомки проводились у Більгород-Дністровській фортеці, на березі Чорного моря та на ріці Дунай.

Дія стрічки відбувається у XVIII сторіччі. Росія воює проти Османської імперії. На боці турків виступають задунайські козаки. Коли до рук одного з них  - козака Андрія потрапляє важлива інформація, він має передати її султану. У цьому йому може допомогти комендант останньої турецької фортеці Хаджибей – Ахмет-паша. Саме йому козак має передати листа. Але фортецю захоплюють російські війська і паша потрапляє  до темниці. Уникнути полону вдається його єдиній дочці – красуні Фатімі. Андрій і Фатіма знайомляться у важких обставинах, і мають вирішити, як чинити далі. У цей час до порту Хаджибей прибуває грузинський мандрівник Йорам, він одразу потрапляє в складну ситуацію з російськими солдатами, і погоджується допомогти Андрію та Фатімі. В нього є ще одна важлива причина – Йорам знайомиться з українською красунею Катрею, чий батько, пан Данило, теж у російській темниці.

Разом герої розробляють і реалізують відчайдушний план...

Фільм «Фортеця Хаджибей» - це спільне українсько-грузинське-турецьке дітище, тому й акторський склад – міжнародний. Так, роль козака Андрія дісталась українському актору Олександру Соколову, Фатіму грає турецька модель Дерен талу, а грузинського мандрівника Йорама зіграв Іраклій Маруашвілі. Режисер стрічки – Костянтин Коновалов, сценарій – Євген Тимошенко. Виробництвом опікувалась Одеська кіностудія, за підтримки Мінкульту та Державного агентства України з питань кіно.  Дистриб’ютор Ukrainian Film Distribution.

Орієнтовна дата прем’єри стрічки в українських кінотеатрах – 15 жовтня цього року.

 

Джерело: Ukrainian Film Distribution

Читайте також:

Статті

«Завжди у серці»: З’явився проєкт, присвячений спогадам про Крим

Найкращі спогади дитинства та юності, про які неможливо забути. Фантомний біль, який не минає та постійно нагадує про себе. Все це – про Крим. Днями в Україні започаткували проєкт «Завжди у серці», який реалізовується комунікаційною агенцією Gres Todorchuk та продакшн студією Limelite за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. Звісно, він присвячений Криму та його анексії, яка відбулася у 2014 році.

16.09.2020
об 15:50

Новини

«Антебеллум» – трилер про фантастичну реальність

Сьогодні в широкий прокат вийшла стрічка від режисерів Жерарда Буша та Крістофера Ренца – «Антебеллум». Колумністка VGL cinema вже подивилася цей трилер і написала рецензію на нього.

17.09.2020
об 14:43

Новини

У Дніпрі фільм «Тарас. Повернення» презентує творча група

Прем’єра стрічки «Тарас. Повернення» у Дніпрі планується у невимушеній атмосфері. Перші глядачі зможуть випити кави з акторами, поставити їм кілька питань та зробити селфі чи загальне фото.

18.09.2020
об 12:25