Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Незабаром у кіно фільм за п’єсою Олега Сенцова

03.09.2020
об 15:48

Стрічка за твором Олега Сенцова «Номери» вийде в прокат у середині листопада. Режисерами роботи стали сам Олег Сенцов та Ахтем Сеітаблаєв. До анонсу виходу фільму його творці ексклюзивно презентували епізод, в якому герої говорять про зміни, яких прагнуть.

П’єса «Номери» написана у 2011 році Олегом Сенцовим. Нині «Номери» - це повнометражний художній фільм, що розповідає про ув’язнене суспільство, яке намагається вибороти свободу. У світі Номерів все підпорядковується суворій системі й верховному правителю – Нулю. Десять героїв вже звикли бігти по колу робити все відповідно до книги Правил. У них немає можливості вибирати, як жити й кого любити. Але життя змінюється з появою нового жителя, якому не відомі чинні закони. Це руйнує спокій пасивної влади. Раптово непохитна віра Номерів розколюється на шматки. Вони хочуть самостійно вирішувати свою долю, отримати імена і створити новий світ, де будуть панувати їхні закони.

Над фільмом «Номери» працював тандем двох режисерів — Олега Сенцова, який під час роботи над стрічкою перебував у виправній колонії у Росії, та Ахтема Сеітаблаєва. Робочий процес Олег і Ахтем обговорювали у листах.

«Рано чи пізно будь-яке суспільство починає прагнути змін. Та чи будуть ті зміни на краще? Ніхто не знає. Але у будь-якому разі краще спробувати, аніж день за днем плисти за течією. Саме це відбувається з головними героями нашого фільму. І саме це відбувається зі світом навколо нас зараз. Олег, гадаю, і уявити не міг, коли писав у 2011 році цю п’єсу, як на часі будуть зараз теми, що вона підіймає, і на скільки пророчою вона виявиться», – зазначив співрежисер фільму АХТЕМ СЕІТАБЛАЄВ.

«Два роки тому Олег голодував і працював над фільмом дистанційно, і багато хто просто не вірив, що це можливо в тих умовах. Але попри все, нам вдалося, прем’єра відбулась на Берлінському кінофестивалі, фільм тепло зустріли європейські глядачі. Потім, після гучної прем’єри світ охопила пандемія і все змінилось – ми працювали, навчались та жили дистанційно. І тепер ми щасливі мати надію вийти повернутися в кінотеатри і з нетерпінням чекаємо нагоди показати фільм українській аудиторії. Цікаво, що сприйняття фільму змінюється відповідно до подій у світі – і з огляду на те, що відбуваються у наших сусідів-білорусів, фільм набуває зовсім іншої актуальності», - розповіла продюсерка фільму АННА ПАЛЕНЧУК.

Світова прем’єра фільму відбулась у лютому 2020 року в межах програми Berlinale Special ювілейного Берлінського кінофестивалю (Berlinale) за участю творчої команди. Стрічка отримала  схвальні відгуки від почесних гостей та критиків. Переглянути стрічку «Номери» можна буде в межах позаконкурсної програми «Спеціальні покази» 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю, а в широкий український прокат фільм вийде 19 листопада 2020 року.

 

Джерело: PR-служба фільму «Номери»

Читайте також:

Новини

Сиквел «Короля бельгійців» відкриватиме 11-й ОМКФ

11-й Одеський міжнародний кінофестиваль відкриє фільм «Босий імператор» Пітера Бросенса та Джессіки Вудворт. Копродукційна стрічка продовжить тему, задану в попередній роботі режисерського подружжя «Король бельгійців», яка отримала Гран-Прі 8-го ОМКФ.

29.08.2020
об 17:32

Події

КМКФ «Молодість»: Скіфські олені знайшли своїх володарів

Вчора, 29 серпня, під Аркою Дружби народів відбулась Церемонія нагородження 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

30.08.2020
об 12:07

Новини

Незабаром у кіно фільм за п’єсою Олега Сенцова

Стрічка за твором Олега Сенцова «Номери» вийде в прокат у середині листопада. Режисерами роботи стали сам Олег Сенцов та Ахтем Сеітаблаєв. До анонсу виходу фільму його творці ексклюзивно презентували епізод, в якому герої говорять про зміни, яких прагнуть.

03.09.2020
об 15:48