Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Незабаром у кіно: Добірка пізнавальних фільмів про мистецтво

02.09.2020
об 14:21

Хоч і почалась календарна осінь, але літнє сонечко все ще з нами. Сховатися від його гарячих променів можна в прохолоді кінотеатрів, де, зокрема, транслюють фільми, сповнені музики та мистецтва. У вересні на великі екрани виходить декілька кіноробіт про художників. Ми пропонуємо розглянути добірку від одного з дистриб’юторів.

Вже третій день в прокаті йде фільм про 50 невідомих шедеврів відомих імпресіоністів «Останні та перші люди». Стрічку можна побачити в столичних кінотеатрах «Жовтнь» та Кіно42. Зазначимо, це режисерська робота Йоганна Йоганнссона, що раніше працював  як композитор над фільмами: «Прибуття», «Всесвіт Стівена Гокінґа» та «Менді».

 

З 10 вересня у кіно фільм Bauhaus Spirit: 100 Years of Bauhaus («Дух баугаузу»), що розповідає  про життя студентів Баугаузу. Молоді люди відвідують костюмовані вечірки, а ще навчаються писати у Василя Кандинського та Пауля Клее. Подивитися його можна буде у Києві та Одесі.

 

З 10 по 13 вересня на великих екранах «Таємні імпресіоністи» - це  кінематографічна подорож однойменною виставкою, де демонструються 50 небачених до цього дня шедеврів Мане, Кайботта, Ренуара, Моне, Сезанна, Сіньяка, Сіслея та Берти Морізо. На прикладі картин під новим кутом зору пропонують поглянути на обставини, що дали поштовх початку революції у світі живопису, яку розпочали саме імпресіоністи. Фільм показуватимуть у Києві, Одесі, Харкові, Сумах, Дніпрі та Львові.

 

З 24 вересня стрічка Banksy and the Rise of Outlaw Art - це  рідкісні архівні інтерв’ю, що складається в досі невідомий портрет художника, який не лише став уособленням протесту, а й власноруч побудував навколо свого імені багатомільйонну імперію, залишаючись інкогніто. Інформації стосовно міст, де можна буде побачити фільм наразі немає.

 

Джерело: KyivMusicFilm

Читайте також:

Новини

Такий різний Рассел Кроу: Добірка фільмів для вечірнього перегляду

За свою акторську кар’єру австралієць не раз доводив, що він – багатогранний актор, який може співати бути мерзенним чи романтичним. Вже майже тиждень в українських кінотеатрах йде трилер з Расселом Кроу – «Безжальний». Стрічка про чоловіка за кермом сірого пікапа, який знищує все на своєму шляху. Так, у дорожньому заторі герой Кроу «зустрічає» молоду мати Рейчел. Як зазначають CUT Insight,  новий фільм з Расселом Кроу поєднує у собі динаміку погонь, автокатастроф та соціальний коментар, що робить його неймовірно актуальним у 2020 році.

05.08.2020
об 19:14

Добірка фільмів від продюсерки Анни Паленчук
Статті

Добірка фільмів від продюсерки Анни Паленчук

Часом хочеться подивитися фільм з сильною історією, такий щоб захопив своїм сюжетом з першої і до останньої хвилини. Нещодавно VGL cinema спілкувався з продюсеркою та генеральною директоркою компанії 435 FILMS Анною Паленчук, яка склала свій short list стрічок, що на півтори-дві години занурюють у свій світ. Одну з цих картин ви могли ще не бачити, тож якщо сьогодні ввечері вам захочеться переглянути цікавий фільм, ось декілька ідей.

20.06.2020
об 18:55

Добірка фільмів про цікаві мандрівки
Новини

Добірка фільмів про цікаві мандрівки

Попереду три вихідних вечора. Їх можна провести з сім'єю, друзями, або вам пощастило і ви вирушили в коротеньку мандрівку. Якщо ж влаштувати мінівідпустку на березі моря, річки чи озера посеред лісу не вдалося, а ви вже скучили за дорогою і новими пейзажаии. Пропонуємо влаштувати кіномандрівку разом з героями, що подорожують світом у різний спосіб та з різних причин. Обирайте фільми з нашого ТОП-10 і насолоджуйтесь чарівними краєвидами та цікавими історіями.

27.06.2020
об 18:50