Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Незабаром стартує новий сезон серіалу «Мандалорець»

21.10.2020
об 16:48

Пригоди Малюка Йоди та його рятівника Діна Джаріна продовжуються. У фільмі він заміняє мудрецю батька.

Наступного тижня на стримінговій платформі Disney+  відбудеться прем’єра другого сезону науково-фантастичного серіалу «Мандалорець». Поки що творці поділилися новим трейлером проєкту. Судячи з відео на головних героїв чекає багато захоплюючих пригод.

«Мандалорець» - це серіальний спін-офф франшизи «Зоряні війни». Події тут розвиваються після падіння імперії, але до часу створення Верховного порядку. У проєкті показана подорож самотнього мисливця за головами Діна Джаріна з клану мандалорців, який рятує від злочинців Малюка Йоду і збирається возз'єднати його з родичами.

Тим часом по їх сліду йдуть головорізи, які хочуть забрати Малюка і продати його за велику винагороду, але Мандо не так просто застати зненацька.

Перша серія 2-го сезону серіалу «Мандалорець» виходить в наступну п'ятницю, 30 жовтня. Всього новий сезон складатиметьмя з 8 серій.

Читайте також:

Новини

В кінотеатри повернулись «Зоряні війни»

На екрани кінотеатрів США повертаються фільми, прем’єра яких вже відбулась, але вони були шалено популярними серед глядачів. Наразі в Америці працює понад 500 кінотеатрів. Зали відкрити не у всіх штатах, бо у деяких з них діють карантинні заборони через пандемію COVID-19.

13.07.2020
об 14:15

Статті

КіноКалендар: «Велика Афродіта» – зоряний час Міри Сорвіно

13 вересня 1995 року на кінофестивалі в Торонто (Канада) відбулася прем'єра кінокомедії «Велика Афродіта» режисера Вуді Аллена. За сюжетом, спортивний репортер Ленні Вейнріб (Вуді Аллен) разом зі своєю дружиною Амандою, яка хоче дітей, але не хоче народжувати, приймають рішення про усиновлення хлопчика Макса. Макс росте дуже розумним і кмітливим. Тоді Ленні вирішує з'ясувати, ким же була біологічна мати Макса, і дізнається, що нею є вульгарна та безцеремонна повія Лінда Еш. Саме роль Лінди стала найбільшим тріумфом у кінокар'єрі актриси Міри Сорвіно. Вона отримала багато позитивних оцінок від впливових кінокритиків та спеціальних видань, а журнал Rolling Stone назвав «Велику Афродіту»: «зоряним часом для талановитої актриси Міри Сорвіно». Поділяючи думку цього видання, нашу традиційну добірку цікавих фактів про фільм ми повністю присвячуємо Мірі Сорвіно.

13.09.2020
об 12:11