Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Невідома історія Це Чі Лопа — найвпливовішого наркобарона світу

17.01.2022
об 13:54

Документальний фільм «Наркосиндикат "Сам Гор"» розповідає історію одного з найбільш розшукуваних злочинців сучасності — Це Чі Лопа. Йому вдалося заробити шістдесят мільярдів доларів на наркотиках, після чого злочинця нарешті заарештували в Амстердамі.

Йому вдалося заробити шістдесят мільярдів доларів на наркотиках, після чого Це Чі Лопа нарешті заарештували в Амстердамі. Документальний фільм «Наркосиндикат "Сам Гор"» розповідає історію одного з найбільш розшукуваних злочинців сучасності. Кінострічка від Discovery+ в Україні доступна на MEGOGO.

Це Чі Лоп створив найбільшу в історії мережу з торгівлі наркотиками. На відміну від своїх відомих «колег», він переховувався від закону понад десять років. Це Чі Лоп підкорив собі глобальну структуру, що охоплювала наркозаводи в Золотому трикутнику Південно-Східної Азії та італійську мафію, якудзу в Японії та мотоциклетні банди в США. Заарештували злочинця в Амстердамі в січні 2021 року завдяки спільним зусиллям понад 20 країн й організацій, зокрема Інтерполу й Управління з контролю за наркотиками, а керувала операцією Федеральна поліція Австралії.

Документальний фільм досліджує, як Лопу вдалося налагодити глобальний наркобізнес вартістю 60 мільярдів доларів, залишаючись майже невідомим. Професор Гарвардського університету Лаура Хуанг аналізує характер Лопа, щоб зрозуміти бізнес-підхід і підприємницьку стратегію наркобарона. Зрештою кінооповідь пояснює, як Це Чі Лоп заробив мільярдні статки, змінивши попит у наркобізнесі.

«Що виходить, коли блискучий бізнес-розум береться за незаконну торгівлю наркотиками? Найбільша наркоімперія, якої світ іще не бачив. Ця історія наближає глядачів до генія, дії якого даються взнаки й зараз. Розповіді про впливових представників Азійсько-Тихоокеанський регіону все ще залишаються для нас пріоритетом», — сказала Лінн Нг, керівник відділу контенту, APAC, Discovery, Inc.

«Нам подобається розповідати резонансні історії, а найвпливовіший наркобарон світу Це Чі Лоп пропонує нове розуміння злочину. Ми пишаємося тим, що співпрацюємо з Discovery й беремо участь у глобальному запуску в нелегкий для індустрії час. Цей документальний фільм укотре характеризує IFA як виробника якісного кримінального контенту, який знаходить відгук в аудиторії», — сказав Дін Джонсон, керівник відділу імпровізації IFA.

 

Джерело: Discovery

Читайте також:

Інтерв'ю

Кіновиробництво в регіонах: підсумки роботи локальних кінокомісій та тенденції розвитку

Попри пандемію 2021 рік став результативним у розвитку локального кіновиробництва. За рік до Асоціації кінокомісій України долучилося ще дев’ять регіонів – нині вона налічує сімнадцять організацій-учасників. Їх робота має на меті популяризувати кіно на місцевому рівні, промотувати особливості свого регіону для кіновиробництва й, таким чином, заохочувати інвестиції в міста та регіони. Запорукою успіху в діяльності кінокомісій є співробітництво з місцевими адміністраціями та підтримка на державному рівні.

05.01.2022
об 12:48

Новини

“Засновано на ржачних подіях”: 20 січня стартує показ комедії “Любов і Блогери”

Конфлікт менталітетів та поколінь, професійні актори та зірки соцмереж на одному екрані: 20 січня у кінотеатрах країни стартує показ романтичної комедії “Любов і Блогери”. “Засновано на ржачних подіях” - саме такий слоган має фільм, герої якого показують людей та їх історії з реального життя. Вперше в українському кіно до акторського складу увійшли відомі блогери Instagram та популярні персонажі з ТіkТоk.

10.01.2022
об 14:26

Новини

Alina Pash записала кавер пісні "Чекаю ночі", яка стала одним із саундтреків фільму «‎‎Я, “Побєда” і Берлін»

Співачка Alina Pash презентувала кавер-версію пісні легендарного українського музиканта Кузьми Скрябіна "Чекаю ночі". Композиція прикрасила екранізацію повісті "Я, "Побєда" і Берлін", зняту кінокомпанією Star Media за мотивами однойменної книги Андрія Кузьменка. Прем'єру фільму в кінотеатрах заплановано на 24 березня 2022 року.

15.01.2022
об 16:10