Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Невдачі «Тенет» відтермінували дати багатьох прем’єр

14.09.2020
об 17:02

Будь-яка інформація, що стосується остаточних результатів кінопрокату фільму «Тенет», зараз йде виключно від студії Warner Bros.  Коли фантастичний екшн-трилер виходив на великі екрани, всі прекрасно розуміли, на який серйозний ризик йде кіностудія, випускаючи 200-мільйонний блокбастер під час пандемії. У неділю, після довгої мовчанки, попередні офіційні цифри щодо бокс-офісу все ж надійшли.

 

 

Згідно з попередніми даними, «Тенет» заробив $ 6,7 млн ​​в 2910 кінотеатрах при 29-відсотковому падінні зборів. В активі трилера Крістофера Нолана тепер $ 29,5 млн. З п'ятниці по неділю «Тенет» зміг зібрати тиждень тому лише $ 9,45 млн.  Реальний стартовий результат не дотягнув навіть до найконсервативніших прогнозів. Виходить, що до прем'єри блокбастера американський ринок ще не готовий. З цим пов'язують відтермінування до Різдва релізу кінокоміксу «Чудо-жінка: 1984». Нагадаємо, ця прем’єра має відбутися 25 грудня. Не виключені у найближчий час й інші перестановки. Відповідно, тентпол «Дюна», який планувався на грудень, переноситься на 2021 рік. Слідом за цим компанія Universal посунула на наступний рік вихід продюсерського проєкту Джордана Пила Кендімен, що є ремейком культового хоррору кінця минулого століття.

Повертаючись до теми бекс-офісу «Тенет», найкасовішим регіоном для фільму Крістофера Нолана став Лос-Анджелес. Також до першої десятки потрапили Даллас, Чикаго, Солт-Лейк-Сіті, Фінікс, Торонто, Великий Нью-Йорк (кінотеатри закриті в самому місті, але працюють в деяких передмістях і містах-супутниках), Х'юстон, Атланта і Сан-Дієго. А ось на міжнародній арені третій вікенд прокату приніс $ 30,6 млн. Фільм Крістофера Нолана накопичив $ 177,5 млн міжнародних зборів і $ 207 млн ​​загальносвітових.

 

 

 

Джерело: kinobusiness.com

Читайте також:

Статті

«Тенет» - історія про часову ентропію, що й сама пережила нестійкі часи

Світ дочекався релізу нового фільму Крістофера Нолана. «Тенет», над ідеєю та окремими деталями якого режисер міркував ще з початку 2000-х, сценарій якого писався 6 років, знімання тривали пів року, а довгоочікуваний реліз переносився кілька місяців поспіль, врешті вийшов у широкий прокат.

03.09.2020
об 19:25

Новини

«Тенет» збирає шалений бокс-офіс, але не в США

Фільм «Тенет» британця Крістофера Нолана продовжує переможно крокувати світом, хоча в деяких країнах касові збори виявилися значно нижчими, ніж очікувалося. В Україні стрічка вийшла у прокат 26 серпня, покази фільму в кінотеатрах триватимуть до 23 вересня.

07.09.2020
об 11:35

Новини

«Мулан» чи «Тенет»: який фільм стартував краще?

Фільм студії Walt DIsney «Мулан», представлений в Північній Америці за допомогою потокового сервісу Disney +, стартував краще, ніж фантастичний бойовик «Тенет». Тільки за перший вікенд картина заробила 33,5 мільйона доларів – про це говорить статистика Screen Rant. А ось «Тенет» не зміг зібрати більше 20 мільйонів доларів.

11.09.2020
об 11:43