Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Netflix створить серіал із Бенедиктом Камбербетчем за мотивами легендарного фільму «39 сходинок»

10.04.2021
об 12:07

Netflix отримав права на створення мінісеріалу за мотивами легендарного фільму «39 сходинок» з Бенедиктом Камбербетчем у головній ролі. Едвард Берґер, який раніше вже працював з актором над детективом «Патрік Мелроуз», стане режисером, а сценарист стрічки «Легенда Г'ю Гласса» Марк Л. Сміт зможе проявити себе під час написання сценарію для проєкту. Продюсерами виступлять компанії Anonymous Content, Chapter One Pictures та SunnyMarch.

 

 

Серіал «39 сходинок» буде оновленням трилера Джона Бакена, що, як відомо, встиг перетворитися на класику кінематографа у 1935 році завдяки Альфреду Гічкоку. Повідомляється, що планується випустити приблизно шість годинних епізодів, які, швидше за все, будуть зніматися наступного року в Європі, коли буде більш зрозуміло, що відбуватиметься зі світом і пандемією, а графіки учасників знімальної групи будуть більш чіткими.

 

 

Камбербетч нещодавно знявся у фільмі «Мавританець» та в історичному трилері про Холодну війнау «Код: Залізна кора». Бергер зараз виступає режисером та виконавчим продюсером мінісеріалу «Ваша честь» з Брайаном Кренстоном у головній ролі. Що ж стосується Марка Л. Сміта, він написав сценарій до науково-фантастичного фільму «Опівнічне небо», режисером якого став Джордж Клуні.

 

Кард із фільму «Мавританець»

 

Серіал «39 кроків» буде провокаційним, насиченим екшн-сценами оновленням класики, який додасть першоджерелу актуальності. Сюжет розгортатиметься навколо звичайної людини на ім’я Річард Ганней, який стає несвідомим пішаком у величезній глобальній змові, що має на меті зміну усього світового порядку.

 

Камбербетч також виступить продюсером проєкту разом зі своїм бізнес-партнером Адамом Екландом на чолі з їхньою компанією SunnyMarch. Сміт і Бергер також будуть виконавчими продюсерами разом із Софі Гардінер з Chapter One Pictures, Кліффом Робертсом з Syndicate Entertainment та Кітом Редмоном з Anonymous Content.

 

Камбербетча та SunnyMarch представляють Джон Грант з компанії Conway van Gelder Grant and Sloane, UTA, Offer, Weber & Dern. Марка Л. Сміта представляє Anonymous Content, Syndicate Entertainment, CAA та Mark Temple. Едварда Берґера представляє Anonymous Content, ICM Partners та Casarotto Ramsay and Associates.

 

Джерело: Deadline

Читайте також:

Новини

Netflix анонсував вихід фільмів у 2021 році

У переліку фільмів потокового сервісу фігурують переможці премії «Оскар» та зірки касових зборів, що лише нагадує про силу Netflix в Голлівуді, який безповоротно змінився під час пандемії.

13.01.2021
об 17:24

Новини

Скоро в кіно: Шпигунський трейлер із Бенедіктом Камбербетчем у головній ролі

18 березня в український кінопрокат має вийти фільм «Код: Залізна Кора». На великих екранах поціновувачі кіно у компанії з Бенедіктом Камбербетчем побачать таких зірок, як Рейчел Броснаген, Джессі Баклі, Ейстейн Сігюрдарсон та інших.

19.02.2021
об 15:14

Новини

Бенедикт Камбербетч зіграє в новій екранізації роману Джона Бакена «39 кроків»

Бенедикт Камбербетч зніметься в класичному трилері «39 кроків». Серіал створений сценаристом фільму «Легенда Г'ю Гласса» Марком Л. Смітом та режисером Едвардом Берґером. Раніше Берґер вже співпрацював з Камбербетчем у своєму серіалі «Патрік Мелроуз», де був режисером та виконавчим продюсером. Компанії Anonymous Content, Chapter One Pictures та SunnyMarch об’єднають свої сили для створення серіалу, натхненного романом Джона Бакена, який у 1935 році Альфред Хічкок екранізував і перетворив на класику кіно.

20.02.2021
об 15:54

Новини

Бенедикт Камбербетч зіграє у фільмі про Другу світову війну ілюзіоніста

Книгу Девіда Фішера «Військовий маг» екранізує режисер Колін Треворроу, який тільки-но закінчив роботу над серіалом «Світ Юрського періоду: Домініон». У військовій драмі, сценарій до якої наразі пише Ніколас Маріані («Людина в чорному костюмі»), головну роль має зіграти Бенедикт Камбербетч.

17.03.2021
об 15:39