Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Netflix придбав один із найстаріших кінотеатрів Лос-Анджелесу

01.06.2020
об 17:19
Netflix придбав один із найстаріших кінотеатрів Лос-Анджелесу

 

Найбільший у світі провайдер медійних послуг Netfix став власником The Egyptian Theatre, одного з найстаріших кінотеатрів Лос-Анджелесу, відкритого ще в 1922 році. Проте некомерційна організація American Cinematheque, що володіла Egyptian Theatre з 1998 року, залишає за собою право організовувати в ньому покази по вихідних, коли з’явиться така можливість. Ціна угоди тримається в таємниці. 

 

 

 

Про свої наміри Netflix заявив ще у квітні 2019-го. Операція з купівлі-продажу зайняла так багато часу через певні бюрократичні нюанси, оскільки The American Cinematheque придбала історичну пам'ятку всього за $ 1 у нині вже неіснуючого Управління з перепланування Лос-Анджелесу. Згодом Cinematheque змогла залучити майже $ 13 млн на відновлення колишнього Палацу кіно. Тепер у реконструкцію кінотеатру збирається інвестувати Netflix.

Керівник Netflix Films Скотт Штубер заявив: «The Egyptian Theatre – це грандіозна частина історії Голлівуду, це надзвичайна цінність для всієї кіноспільноти Лос-Анджелесу вже майже століття. Ми з нетерпінням чекаємо відновлення роботи кінотеатру, щоб це знову приносило користь як любителям кіно, так і всьому суспільству». Такий крок у напрямку збереження культурного вигляду й ідентичності Лос-Анджелесу гаряче вітав мер міста Ерік Гарсетті.

Netflix буде використовувати легендарний майданчик для прем'єр та інших спеціальних заходів. Нагадаємо також, що в листопаді минулого року стримінг-платформа на десять років орендувала The Paris Theatre, щоб проводити покази своїх «оскароносних» фільмів.

Джерело: THR

Фото: facebook the egyptian theatre los angeles

 

 

Читайте також:

Новини

Коли відновлять роботу кінотеатри – названо максимально точні дати

Небувалі виклики, що завдав світу COVID 19, призвели до глобальних збитків практично у всіх галузях економіки. Чи не найбільше зазнав негативного впливу кінотеатральний прокат. Як пише mbr.com.ua, за прогнозом Ampere Analysis, наслідки будуть відчутні мінімум іще чотири роки.

28.05.2020
об 16:06

Новини

Карантин у Голлівуді: Самоізоляція надихнула Мартіна Скорсезе на короткий метр

Голлівудський актор Мартін Скорсезе зняв короткометражну стрічку про свою самоізоляцію для телеканалу BBC, про це повідомило видання The Hollywood Reporter.

29.05.2020
об 17:35

Згадати все: 7 цікавих гостей у студії «Розмови з Голлівудом»
Новини

Згадати все: 7 цікавих гостей у студії «Розмови з Голлівудом»

Більше місяця ключові експерти конкурсу PITCH UA 2 Адам Сигель і Джош Вайнсток запрошували в студію «Розмов з Голлівудом» відомих продюсерів, режисерів та сценаристів Америки. Кожного разу це була захоплююча розмова зі справжніми майстрами своєї справи, які охоче ділилися секретами майстерності та особистим досвідом успіху і поразок.

30.05.2020
об 19:09

В американському кінопрокаті лідерство тримає хоррор «The Wretched»
Новини

В американському кінопрокаті лідерство тримає хоррор «The Wretched»

Лідером американського прокату став хоррор «The Wretched» («Перша відьма»). І все завдяки автокінотеатрам, що відновили свою популярність через коронавірус.

31.05.2020
об 19:14