Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Netflix планує збільшити абонентську плату

29.09.2020
об 15:12

Платформа Netflix скоріш за все найближчим часом збільшить плату за користування. Ціна місячної підписки може збільшитись на декілька доларів. Таким чином, сервіс планує збільшити свій дохід.

Про імовірне збільшення абонентської плати для користувачів сервісу Netflix заявив один з провідних аналітиків з Волл-стріт Джиеймо, виходячи з власної інсайдерської інформації. На його думку платня збільшиться максимум на 2 долари. Підняття цін дасть платформі додаткові 500-700 млн прибутку.

Зазначимо, з початком епідемії Covid-19 в Америці значно зросла кількість підписників Netflix – цифра склала майже 50%, але останній місяць компанія не може похвалитись такими гарними результатами, адже сервіс охопив всі можливі аудиторії у США і нині кількість його передплатників збільшується тільки за рахунок користувачів з інших країн. Останнє піднятті цін на свої послуги сервісом Netflix відбулось у травні минулого року, коли найпопулярніший тарифний план виріс з 11 доларів за місяць до 13 «вічно зелених».

 

Справдяться прогнози аналітика чи ні – побачимо вже найближчим часом.

 

Джерело: Deadline

Читайте також:

Новини

Netflix показав сестру Шерлока Холмса

Стрімінговий сервіс Netflix представив перші кадри з фільму під назвою «Енола Холмс», сюжет якого побудований навколо сестри знаменитого англійського детектива, придуманого письменником Артуром Конан Дойлем.

26.06.2020
об 14:23

Новини

Джамала зіграла у новій стрічці від Netflix

Днями на платформі Netflix відбулась прем’єра стрічки «Євробачення. Історія вогняної саги», головні ролі в якій виконали Рейчел МакАдамс та Віл Ферелл. Епізодичну роль-камео у фільмі зіграла Джамала. Картину вже можна переглянути на стрімінговому сервісі.

27.06.2020
об 12:42

Новини

And Action: Netflix у Києві знімає французький сімейний бойовик

Світовий онлайн-кінотеатр Netflix займається виробництвом контенту по всій Європі. Вчора стало відомо, що наступний фільм для стрімінгового сервісу з Жан-Клодом Ван Даммом у головній ролі зніматимуть в Україні.

01.08.2020
об 13:45

Новини

Атмосфера 30-х років у фільмі «Манк» від Netflix

У мережі зявились перші кадри нового фільму «Манк», виробництвом якого опікується Netflix. Знімає його режисер Девід Фінчер за сценарієм свого батька. У головних ролях Гері Олдман, Аманда Сайфрид, Лілі Коллінз, Том Пелфрі.

08.09.2020
об 15:28