Трейлери та відео
Популярні пости
Красуня і Чудовисько - енциклопедичний приклад незвичайної пари в історії кіно. Такий приклад кохання – це зазвичай алегорія на абсолютно реальні життєві або ж історичні ситуації. Пропонуємо згадати яскраві приклади «красунь» і «чудовиськ» в історії кіно.
Нейтірі і Джейк Саллі, «Аватар»
Версія відомої історії про Покахонтас і капітана Сміта у високобюджетному блокбастері від Джеймса Кемерона. Замість представниці корінного населення Америки - у нас принцеса з народу На'ві, а трохи сумнівний Джон Сміт перевтілився у Джейка Саллі, який неминуче і за всіма законами жанру, встав на сторону слабкого, щоб разом перемогти військову гегемонію. Сюжет «прибульця», який переймає культуру і звичаї місцевих, - старий, як сам літературний світ. А якщо до цього додати любов, то результат історії стає ще більш очевидним.
Джеймс Кемерон знімає продовження свого найбільш комерційно успішного епіка, а Зої Салдана і Сем Уортінгтон повернулися до своїх ролей, тож залишається зовсім небагато до продовження історії їхнього кохання в «Аватарі-2» і ще кількох сиквелах.
Ванда і Віжен, Marvel Cinematic Universe
Романтичний союз Червоної Відьми і андроїда Віжена, напевно, не можна назвати найнезвичайнішим серед коміксів, але якщо взяти кінематографічне втілення історії, то цілком собі найнеймовірніша парочка. Хоча історія походження персонажів у фільмах зазнала деяких змін (наприклад, в коміксу Ванда Максімофф і її брат - діти мутанта Магнето, а Віжена створив Альтрон для боротьби з Хенком Пімом і Джанет Ван Дайк - першими Людиною-мурахою і Осою, тодішніми лідерами загону Месників), то ось історія кохання з сумною загибеллю Віжена цілком собі родом із коміксів. Після чого Ванда збожеволіла, створила за допомогою своєї сили дітей-близнюків і стала загрозою для всього Всесвіту. Цікаво, що з усього цього ми побачимо в шоу WandaVision і майбутньому «Докторі Стрендж. Мультивсесвіт безумтсва»? Мораль цієї історії проста - не варто забирати любов і стабільність у вкрай складної особистості, бо все може закінчиться вкрай погано для всіх.
Елайза і Людина-амфібія, «Форма води»
Тріумфальна робота мексиканського казкаря Гільєрмо Дель Торо, отримала «Золотого лева» Венеціанського кінофестивалю і «Оскара» за найкращий фільм року, - це історія про дві добрі і самотні душі, які знайшли один одного серед справжнього хаосу. Гільєрмо ніколи не приховував свого істинного захоплення «монстрами», «чужинцями» і «незрозумілими», адже саме такі характеристики можна легко дати не тільки Амфібії, а й Елайзі.
Хаос навколо пари створений неабиякий – «холодна війна», лиходій-шовініст, шпигуни, секретна лабораторія. Та коли дві самотні душі нарешті знаходять один одного, ніяка геополітика не здатна їх розлучити.
Кім і Едвард, «Едвард Руки-ножиці»
Неможливо уявити подібний перелік без Тіма Бертона. Перша спільна робота культового дуету Джонні Депп-Тім Бертон й досі лишається одним з найвідоміших романтичних фентезі. Як і Дель Торо, Бертона завжди заворожували одинаки, готика, несподівані любовні історії й абсолютно незвичайні персонажі. Наприклад, якою буде історія, якщо монстр Франкенштейн – це насправді найвродливіша сутність?
Едвард - творіння ексцентричного Творця, який не встиг зробити звичні руки для свого сина перед смертю. Кім - дівчина з типового американського передмістя, яка не втратила здатності цінувати кожного за особистість і хороші якості. У першу чергу - самого Едварда. Так, агресія і нерозуміння натовпу - це сильна емоція, але хай там як, а любов - сильніша.
Русалка і Гаспар, «Русалка в Парижі»
Новий французьких хіт 2020 року, який повторно повернули в прокат, тільки-но відкрилися після карантину кінотеатри Франції. Не перша історія Русалки на екрані і вже точно не остання. Тим не менш, стрічка Матіаса Малзьє отримала багато позитивних відгуків французької преси, які порівнювали стрічку швидше з «Амелі», ніж з традиційними історіями про підводних істот і людей. За сюжетом романтичної фентезі-комедії, молодий музикант Гаспар з родини паризької богеми, легко протистоїть чарам будь-якої красуні, адже його серце більше не схильне до коханння. І взагалі у нього інша біда - треба рятувати сімейний бізнес, - ресторан на березі Сени, який десятиліттями був притулком для артистів та художників. Він випадково рятує справжнісіньку Русалку, чий голос здатний розбити серце будь-якого чоловіка, у буквальному сенсі. Здивування героя такій незнайомці - безумовно величезне, але і Русалка не розуміє: чому її голос не діє на Гаспара? Але ми ж знаємо, що протилежності в результаті притягуються з неймовірною силою.
17.06.2020
об 18:49
21.06.2020
об 17:41
26.06.2020
об 15:33