Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Не час помирати» повертається на знімальний майданчик та у постпродакшн

27.01.2021
об 16:38

25 стрічка бондіани не встигла вийти на екрани, а технології, якими користується Агент 007 вже застаріли, тож деякі сцени доведеться фільмувати наново.

Супершпигун Джеймс Бонд користується найновішими технологіями у всіх фільмах. Не став виключенням і «Не час помирати», але поки продюсери вирішували, що робити з прокатом і коли випускати на екрани нову стрічку бондіани, девайси головного героя стали дещо відставати від часу. Як і багато інших стрічок, франшиза 007 має угоди про розміщення продакт-плейсменту, але наразі спонсори стурбовані тим, що їхні товари більше не будуть найпрогресивнішими моделями після майже двох років затримок. Звісно, рекламодавцям хочеться, щоб продюсери наполягли на внесенні змін до сцен, де використовується їхні пропозиції.

Видання The Sun також пише, що найбільша проблема полягає в тому, що більшість девайсів, які використовуються в певних епізодах вважалися передовими саме на момент зйомок фільму «Не час помирати»: «проблема в тому, що деякі з цих речей були найновішими моделями ще тоді, коли вони почали зніматися, але до виходу фільму вони будуть схожі на Деніела Крейґа та інших учасників акторського складу, які несуть щось, що не виходило з моди віками і це суперечить сенсу рекламних угод. Великі технологічні фірми хочуть, щоб у зірок з’явилися нові продукти, що надходять у магазини. Це означає, що деякі сцени доведеться дуже ретельно переглянути та відредагувати, щоб оновити речі в кадрі». Зокрема це стосується використаних у фільми «Не час помирати» товарів компанії мобільних телефонів Nokia, годинників Omega, взуття Adidas та інших.

 

Нагадаємо, «Не час помирати» в український прокат має вийти в жовтні.

 

Джерело: The Sun

Читайте також:

Новини

З'явився саундтрек до нової стрічки про Джеймса Бонда

У мережі з’явилось відео з саундтреком до нової стрічки про Джеймса Бонда. У кліпі демонструються кадри з останнього фільму про шпигуна «Не час помирати» та фрагменти виступу самої виконавиці пісні.

02.10.2020
об 17:12

Новини

На честь Джеймса Бонда випустили монети

У наступному році на прихильників кіногероя-шпигуна Джеймса Бонда чекає ювілейний 25 фільм бондіани. Цю подію в Англії вирішили відзначити на вседержавному рівні та презентували світу гроші, присвячені агенту 007.

09.10.2020
об 13:10

Новини

Як виглядає відновлене авто Джеймса Бонда

Механіки відновили легендарний Aston Martin DB Mark III, на якому у перших фільмах їздив Джеймс Бонд. Нині така машина коштує півмільйона доларів. Побачити це авто можна у стрічці «Голдфінгер».

19.10.2020
об 18:18

Новини

Історія Джеймса Бонда: Агент 007 змінює стать

Подальша історія Джеймса Бонда буде кардинально іншою, адже персонаж зазнає радикальних змін.

12.11.2020
об 16:14