Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Названо претендентів на гранти від Президента України в галузі кінематографії

26.01.2021
об 17:25

Днями відбулось засідання Експертної комісії Державного агентства України з питань кіно з надання грантів Президента України молодим діячам у галузі кінематографії для створення і реалізації творчих проєктів. З-поміж 26 претендентів члени Експертної комісії обрали трьох претендентів на одержання грантів.

За результатами конкурсу у 2021 році державну підтримку від Президента України отримують для створення і реалізації творчих проєктів у галузі кінематографії наступні режисерки:

Христина Зінчук – створення ігрового фільму «Меблі» на базі ПП «Цифрова Платформа», розмір фінансування – 1 млн 89 тис. 495 грн;

Домнікія Левчук – створення неігрового фільму «Спомин» на базі ТОВ «Фреш Продакшн Ю ЕЙ», розмір фінансування – 1 млн 525 тис. 678 грн.;

Олена Рубашевська – створення неігрового фільму «Лінія життя» на базі ФОП Крижна Вероніка Аркадіївна, розмір фінансування – 1 млн 284 тис. 827 грн.

 

Джерело: Державне агентство України з питань кіно

Читайте також:

Новини

Другий день пітчингу від Держкіно

Сьогодні на розсуд журі презентують добірку «Неігрових національних фільмів». Нагадаємо, таймінг виступів скоротили, також суттєво зменшили кількість тих, хто може перебувати в залі. Всі охочі можуть приєднатися до пітчингу онлайн, адже ведеться пряма трансляція.

15.09.2020
об 11:17

Інтерв'ю

Валентин Васянович: «Питання збереження державної підтримки для кіно найактуальніше»

До виходу на екрани українських кінотеатрів фільм «Атлантида» Валентина Васяновича вже взяв участь у півсотні кінофестивалів у різних куточках світу та отримав приз на кінофестивалі у Венеції, а ще стрічка боротиметься за «Оскар». Понад десяток кінофорумів ще чекають стрічку попереду. Про перепустку на фестивалі класу А, очікування від прокату «Атлантиди» на батьківщині, нового українського героя, документальний підхід до фільмування, нову стрічку «Відблиск» і головні виклики для кіногалузі режисер розповів у ексклюзивному інтерв’ю VGL cinema.

24.09.2020
об 14:47

Новини

Держкіно та Українська Кіноасоціація запрошують долучитися до лондонської виставки FOCUS

15 – 17 грудня вже вшосте відбуватиметься міжнародний захід для професійної кіноспільноти – виставка FOCUS DIGITAL. З 2018 року Україна є постійним учасником цієї події.

09.12.2020
об 12:19

Новини

Держкіно-2020: Головні цифри події та плани

Боротьба за фінансування галузі та подолання наслідків впливу пандемії, пітчинги, кешрибейти, електронні прокатні посвідчення, новий сайт, освітні лекції в інтернеті та ютуб-канал з вільним доступом до українських фільмів – державне агентство україни з питань кіно звітує про діяльність у 2020 році не без оптимізму. Було складно, але багато чого вдалося. VGL cinema ознайомилися зі звітом Держкіно, розпитали голову агентства та її заступників про головні досягнення року, що минає, та пріоритети в роботі на 2021-й.

31.12.2020
об 15:26