Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Названо найпопулярніші фільми в кінотеатрах США

05.10.2020
об 15:09

Затишшя нині панує на американському кіноринку. Студії притримують релізи, натомість «видають» старі стрічки, які все ще користуються популярністю у відвідувачів закладів. Однак перше місце в рейтингу популярністі все одно належить новому фільму. У список топ-переглядів також увійшли стрічки незалежних дистриб’юторів.

 

Нині настали не найкращі часи для кінопрокату в Америці. Великі кіностудії чекають, поки в країні відкриється якомога більше кінозалів, аби провести релізи з максимальною вигодою, а маленькі прем’єри від незалежних дистриб’юторів не викликають великого інтересу в глядачів. Тож, нині ситуація на американському кіноринку виглядає таким чином: у лідерах прокату, хоч і з втратами, досі знаходиться «Тенет». Фільм Крістофера Нолана за вікенд зібрав 2,7 млн доларів, що на 21% менше, ніж за минулі вихідні. Загальна каса проєкту виглядає досить скромно і складає 45,1 млн дололарів.

 

Кадр з фільму «Тенет»

 

«Повернути глядачів в дитинство» - здається саме таким девізом керується студія Disney, яка відправила до кінотеатрів казку «Фокус-Покус», зняту у 1993 році. Вибір цікавий та правильний, з огляду на те, що стрічка за вікенд у прокаті зібрала майже стільки ж, скільки «Тенет», а саме – 1,93 млн  доларів.

 

Кадр з фільму «Фокус-Покус»

 

На третьому місці за популярністю горор-комікс «Нові мутанти» від 20th Century Studios. Фільм отримав ще мільйон доларів, і нині його каса складає майже 21 млн доларів. 

 

Кадр з фільму «Нові мутанти»

 

Також до кіночартру популярних стрічок на цьому тижні увійшли трилери «Шалений» та «Невірний». Перший заробив 870 тис доларів за вікенд, а каса другого склала 455 тис. доларів. Загальні суми у фільмів 18,4 млн доларів та 3,43 млн доларів відповідно. Серед нових фільмів одним з найуспішніших став горор «Володар». Старт картини зібрав майже 228 тис доларів прибутку і посів 7 сходинку за популярністю у відвідувачів кінотеатрів США.

 

Джерело: Box Office Mojo

Читайте також:

Новини

«Тенет» збирає шалений бокс-офіс, але не в США

Фільм «Тенет» британця Крістофера Нолана продовжує переможно крокувати світом, хоча в деяких країнах касові збори виявилися значно нижчими, ніж очікувалося. В Україні стрічка вийшла у прокат 26 серпня, покази фільму в кінотеатрах триватимуть до 23 вересня.

07.09.2020
об 11:35

Новини

Бокс-офіс третього вікенду: «Гренландія» вийшла в лідери

За вікенд 17 - 20 вересня сумарна виручка українських кінотеатрів майже не змінилася. Відвідуваність і збори утрималися на колишньому рівні завдяки вдалому старту фільму-катастрофи «Гренландія». Стрічка з Джерардом Батлером в головній ролі заробила 6,69 млн гривень або $ 237 тис. в 287 кінозалах протягом вікенду.

23.09.2020
об 11:27

Новини

Результат, що показали українські кінотеатри за останій вікенд вересня

Сумарний прибуток кінозалів зменшився на 3% у порівнянні з минулим тижнем, і впав на 37% у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. «Тенет» та «Мулан» сдають позиції, а фільми жахів та короткий метр мають досить непоганий результат.

30.09.2020
об 18:46

Новини

Світовий кінопрокат: Які стрічки найбільш популярні в Азії та Європі

Найбільше відвідують кінотеатри у Піднебесній, а найменше – в Іспанії. Світовий кінопрокат показує значно кращі результати, ніж американський.

05.10.2020
об 13:31