Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Названо лауреатів премії Гільдії акторів 2021 року

06.04.2021
об 17:10

Нагороду за кращу чоловічу роль вручили посмертно, а серед кращої команди каскадерів – учасники серіалу «Мандалорець» та фільму «Диво-жінка 1984».

 

Гільдія акторів Америки оголосила лауреатів премії 2021 року.  Так, найкращим акторським складом визнали акторів та акторок стрічки «Суд над чиказькою сімкою». Найкращою акторкою стала Віола Девіс, а актором – Чедвік Боузман – нагороду йому присудили посмертно. Обидві зірки грали свої головні ролі у стрічці «Ма Рейні: Мати блюзу». Приз за найкращу жіночу роль другого плану отримала Юн Е-Джон за роботу у фільмі «Мінарі», найкраще з чоловічою роллю другого плану впорався Деніел Калуя у проєкті «Юда і чорний месія».

 

Серіал «Корона» був відзначений за найкращий акторський ансамбль у драматичному серіалі, а Джилліан Андерсон отримала нагороду за найкращу жіночу роль у цій номінації. За найкращу чоловічу роль у драматичному серіалі відзначили Джейсона Бейтмана з роботою у стрічці «Озарк».

 

«Шіттс Крік» отримав нагороду за найкращий акторський ансамбль в комедійному серіалі, а акторка Кетрін О'Хара за роботу в цьому проєкті була відзначена як виконавиця найкращої жіночої ролі у комедійному серіалі. Аналогічну нагороду у чоловіків отримав Джейсон Судейкіс за роботу у проєкті «Тед Лассо».

 

Виконавицею найкращої жіночої ролі в телефільмі або мінісеріалі  стала Аня Тейлор-Джой та її робота у багатосерійному фільмі «Ферзевий гамбіт». Приз за найкращу чоловічу роль в цій категорії отримав Марк Руффало і його «герой» у «Я знаю, що це правда». Кращою командою каскадерів у фільмі визнано трюкачів з «Диво-жінки 1984», а серед серіалів переможцем у цій категорії визнано каскадерів «Мандалорця».

 

Зазначимо, найчастіше Перемога на премії Гільдії акторів передбачає майбутню перемогу на «Оскарі».

 

Джерело: Deadline

Читайте також:

Новини

Український бокс-офіс: «Диво-жінка 1984» змогла привести глядачів у кіно

Ми одними з перших у Європі побачили довгоочікуваний блокбастер за коміксами DC «Диво-жінка 1984». Лише за 5 днів прокату фільму вдалося зібрати майже 83% від загального прибутку кінотеатрів з 16 до 20 грудня. Результати решти фільмів у вікенд 17 – 20 грудня скромніші, однак про все по черзі.

23.12.2020
об 10:12

Новини

Світовий бокс-офіс: «Диво-жінка 1984» показує хороші результати касових зборів

Підсумки різдвяного вікенду показують, що беззаперечним світовим лідером прокату став фільм «Диво-жінка 1984». У США стрічка заробила 16,7 млн доларів, а загальний результат склав 85 млн доларів. Примітно, що друга частина історії про Діану отримала від американської аудиторії оцінку B + за даними CinemaScore (перший фільм глядачі оцінили на A).

28.12.2020
об 12:48

Новини

Фільм відкриття та Ігрова програма 11-го Фестивалю американського кіно

15 – 21 квітня у київському кінотеатрі «Жовтень» проходитиме 11-й Фестиваль американського кіно «Незалежність» (AIFF). У фокусі заходу актуальні ігрові та документальні фільми на соціально важливі теми, що демонструють розмаїття США, американського кінематографу та силу незалежного творчого мислення.

16.03.2021
об 17:35

Новини

Документальне кіно: Стрічку «Земля Івана» відібрано на канадський фестиваль Hot Docs

Упродовж 29 квітня – 9 травня в Торонто відбуватиметься один із п’яти найвпливовіших міжнародних фестивалів документального кіно Hot Docs Canadian International Documentary Festival. До його конкурсної програми відібрано дебютну стрічку Андрія Лисецького «Земля Івана».

24.03.2021
об 15:52

Новини

Сиквел «Космічного джему» вийде на великі екрани влітку

15 липня в українських кінотеатрах вийде фантастичний сімейний фільм «Космічний джем: Нові легенди» із Леброном Джеймсом та Баґзом Банні у головних ролях.

05.04.2021
об 14:20