Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Названо ім’я найкращої акторки Венеційського кінофестивалю

14.09.2020
об 13:24

Приз за найкращу жіночу роль отримала акторка, яка вперше зіграла повноцінну головну роль у фільмі про пару, що втратила дитину.

Днями 77-й Венеційський фестиваль оголосив своїх переможців. Так, приз за найкращу жіночу роль – Кубок Вольпі отримала акторка Ванесса Кірбі за роль у стрічці «Фрагменти жінки».

Фільм «Фрагменти жінки» засновано на реальних подіях. Це трагічна особиста історія режисера стрічки Корнеля Мудручо та його партнерки Каті Вебер, які втратили дитину. За сюжетом, жінка під час домашніх пологів втрачає дитину. Вона намагається пережити горе та відчай, на додачу відносини між нею, чоловіком  та матір’ю стають дуже напруженими, а тим часом акушерці, що приймала пологи загрожує ув’язнення. Як зазначили критики та за словами самої акторки, вона «дуже глибоко занурилась» у свою першу головну роль у фільмі.

Зазначимо, Кубок Вольпі отримують найкращі актриси або актори, які виконали головні ролі у фільмах, які були презентовані у конкурсній програмі фестивалю. Нагорода отримала назву на честь одного з засновників Венеційського фестивалю, графа Джузеппе Вольпі. Перше її вручення відбулося у 1935 році на 3-му Венеційському кінофестивалі.

 

Джерело: reddit.com

Читайте також:

Новини

Український фільм «Казка про коника» візьме участь у сербському кінофестивалі

У Міжнародному фестивалі документального кіно Beldocs - Меđunarodni festival dokumentarnog filma, що проходитиме в Сербії, візьме участь документальний фільм «Казка про коника». Проєкт став переможцем програми Українського інституту з промоції кіно за кордоном proMOTION. Ця програма розроблена Українським інститутом для того, щоб збільшити аудиторію, присутність та видимість українських фільмів за кордоном. А також посилити спроможність українських кінематографістів до співпраці на міжнародному кіноринку.

09.09.2020
об 15:39

Новини

Даша Астаф’єва з'явиться у серіалі «СидорЕнки-СидОренки. Ремонт стосунків»

Незабаром глядачі телеканалу «1+1» побачать прем’єру другого сезону комедійного серіалу «СидорЕнки-СидОренки». В ньому йде мова про життя двох родин, які дізналися, що їхніх синів переплутали в пологовому будинку.  Одну з ролей виконає українська модель і співачка Даша Астаф’єва.

09.09.2020
об 17:10

Новини

У мережі з’явився український трейлер «Чесного злодія»

Незабаром в Україні в прокат вийде новий кримінальний трилер з Ліамом Нісоном у головній ролі. Фільм розповідає про кохання, свідчення і злодіїв. Нині з'явився трейлер стрічки.

11.09.2020
об 12:48

Новини

11-й ОМКФ закінчиться новою стрічкою Аґнєшки Голланд

Стало відомо, що закривати 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який відбудеться онлайн з 25 вересня до 3 жовтня, буде біографічна драма «Шарлатан». Це стрічка спільного виробництва Чехії, Ірландії, Польщі та Словаччини. Режисерка - Аґнєшка Голланд, яка у 2017 році отримала «Золотого Дюка» ОМКФ за внесок у кіномистецтво. Прем’єра картини відбудеться 2 жовтня.

12.09.2020
об 16:21