Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Названо фільми з програми фестивалю «Дні Вишеградського кіно»

25.09.2020
об 16:26

Вже вдруге в Україні проходитиме фестиваль «Дні Вишеградського кіно». Захід проводитиметься з 8 по 11 жовтня в кінотеатрі «Жовтень». Глядачі зможуть побачити 11 фільмів, більшість з яких – польського виробництва.

«Дні Вишеградського кіно» - це тиждень показів сучасних фільмів виробництва країн Польщі, Чехії, Угорщини та Словаччини. Всі вони становлять так звану «Вишеградську Групу» центральноєвропейських країн.

В цьому році у програмі 11 кінофільмів з акцентом на польське кіно, адже у 2020-му саме Польща головує у Вишеградській Групі. Режисери представлятимуть свої роботи у форматі Q&A.

Також відбудеться онлайн круглий стіл із представниками культурних інституцій країн-учасниць, де будуть обоговорювати тему: «Копродукція українського контенту з країнами Вишеградської четвірки». Модератором заходу виступить Андрій Халпахчі. Під час кіноподії у кінотеатрі «Жовтень» відбудеться виставка від Чеського центру у Києві «Чеські жінки в кіно», крім того буде представлена серія онлайн майстер-класів.

Серед фільмів, що будуть демонструватись в ці дні на широкому екрані такі:

«Шарлатан» режисерки Агнєшки Голланд (Чехія, Ірландія, Словаччина, Польща);

«Ікар» Мацея Пєпшиці (Польща);

«Піт» режисера Magnus von Horn (Польща);

«Зея» режисера Роберта Глінські (Польща);

«Чорний Мерседес» Януша Майєвскі (Польща);

«Панк не закінчується» Юрая Шлаука (Словаччина);

«Слуги» режисера Івана Остроховськи (Словаччина);

«Гавел» - робота Славека Горака (Чехія);

«Готуй, ї**, вбивай» Міри Форнай (Чехія);

«Валан» Бела Багота (Угорщина);

«Ті, що залишились»  режисер Барнабаш Тот (Угорщина).

 

Проєкт фінансується Міжнародним Вишеградським Фондом та урядами країн-учасниць.  Його мета - просування ідей щодо сталого регіонального співробітництва в Центральній Європі. Саме для цього підприємство громадської організації «Міжнародний кінофестиваль «Молодість» організовуватиме Дні Вишеградського Кіно в Києві.

 

Джерело: Пресслужба КМКФ «Молодість»

Читайте також:

Новини

КМКФ «Молодість»: Національний конкурс короткометражних фільмів

Упродовж чотирьох днів журі дивитиметься й оцінюватиме фільми, які увійшли до Національного конкурсу короткометражних стрічок 49-го КМКФ «Молодість». До списку увійшло 24 кінопроєкти. Пропонуємо ознайомитися зі списком, адже ці та інші фільми можна дивитися онлайн та голосувати, аби допомогти організаторам кінофестивалю визначитись з Призом глядацьких симпатій.

25.08.2020
об 19:28

Новини

КМКФ «Молодість»: Розмаїття конкурсної програми Sunny Bunny

Триває 49-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість». Журі конкурсної програми «Сонячний зайчик»/Sunny Bunny ізраїльський режисер Яір Гохнер, український арт-менеджер Іван Козленко та українська режисерка Надія Парфан оцінюють 13 фільмів про ЛҐБТ, які також можна безкоштовно подивитися онлайн на сайті КМКФ «Молодість». Аби легше було обрати фільм до перегляду, ми вирішили познайомити вас з сюжетами стрічок, які увійшли до цьогорічної програми.

26.08.2020
об 16:22

Події

КМКФ «Молодість»: Скіфські олені знайшли своїх володарів

Вчора, 29 серпня, під Аркою Дружби народів відбулась Церемонія нагородження 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

30.08.2020
об 12:07