Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Названо дату прем'єри музичної драми «Королі репу»

10.08.2021
об 17:38

Фільм у стилі гангста-репу вперше побачать глядачі та професійне журі 12-го Одеського міжнародногхо кінофестивалю.

Кінофестивальна прем'єра музичної драми «Королі репу» від кінокомпанії Kristi Films відбудеться в суботу, 14 серпня. Фільм також відібрано до Національної конкурсної програми повних метрів, де він змагатиметься за перемогу з іншими кінороботами. На наступний день після прем'єри, у неділю, 15 серпня, в рамках ОМКФ пройде прес-показ та презентація за участі творчої групи проєкту.

Кінопроєкт «Королі репу», який розповідає про випускників сільської школи, що мріють стати відомими реперами, став переможцем Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно з одним із найвищих балів від експертів.

Фільмування відбулося влітку 2020 року у Київській області. Для компанії Kristi Fims це третій повнометражний фільм (після серіалу «Безславних кріпаків» та вшанованого багатьма преміями і призами фільму «Погані дороги»).

 

Ідея, за якою написаний сценарій драми, у свій час вразила продюсера і эзасновника Kristi Fims Юрія Мінзянова: він побачив в історії Романа Магрука великий потенціал та розпочав знімальний процес. Продюсерами картини виступили Юрій Мінзянов, Дмитро Мінзянов і Влад Ряшин.

«Події фільму розгортаються в реаліях сільського життя: двоє хлопців мріють досягти успіху та творчої реалізації, пишуть музику та тексти до своїх перших хітів, але в гонитві за легкими грошима один з них потрапляє у кримінальну історію. Фільм музичний, в ньому використано понад 40 треків. Але в ньому багато драматичного: ми змушуємо глядача замислитись, як легко в цьому житті обрати помилковий шлях. Кіно розрахованез за на молодіжну аудиторію, це сучасна історія, яка є близькою нашому глядачеві. До того ж, це перша в Україні музична драма – такого жанру український глядач ще не бачив», – розповів ДМИТРО МІНЗЯНОВ.

У свою чергу режисер фільму Мирослав Латик, відомий глядачам за комедією «Халепа на 5 baksiv», анонсує, що в «Королях репу», є «проста, весела перша частина, і складна, драматична і бандитська друга».

Всеукраїнський кінопрокат «Королів репу» запланований на осінь-початок зими 2021 року. Конкретну дату виходу фільму на кіноекрани компанія поки не називає.

 

Джерело: Пресслужба Star Media

Читайте також:

Новини

12-й ОМКФ: Показ фільмів Террі Ґілліама та його майстер-клас

В межах 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться показ програми «На пошану Террі Ґілліама», до якої увійшло 6 фільмів знаменитого британського режисера.

09.08.2021
об 15:16

Новини

12-й ОМКФ: Повна програма секції «Фестиваль Фестивалів»

У позаконкурсних секціях 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю покажуть лауреата «Золотої пальмової гілки» Каннського кінофестивалю, трилер з Беном Вішо, сюрреалістична комедія з Мішель Пфайфер та інші фільми.

10.08.2021
об 12:37

Новини

Арт-потяг: «ГогольTRAIN» прямує на Одеський міжнародний кінофестиваль

Команда ГОГОЛЬFest запускає круїзний мобільний форум молоді в поїзді «ГогольTRAIN». Арт-потяг повернувся в межах заходів з відзначення 30-ї річниці Незалежності України, за підтримки Міністерства культури інформаційної політики України, Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, Міністерства інфраструктури України та в партнерстві з Укрзалізницею.

10.08.2021
об 16:19