Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Названі лідери кінопрокату в Україні за минулі вихідні

06.08.2020
об 15:24

У порівнянні з минулим тижнем  кінозаклади України змогли заробити на 21% більше. Все – завдяки новим стрічкам у прокаті. Фільми, що вийшли у повторний перегляд також показують непогані результати.

Найпопулярнішим фільмом серед глядачів виявився новий трилер «Безжальний». Стрічку показали у 232 кінозалах. Прибуток склав 1,32 млн грн., що на 28% більше, ніж три тижні тому спромігся заробити кінокомікс «Бладшот». Його результат був 1, 03 млн грн. І це єдині два фільми, які перейшли позначку у мільйон з часів відкриття кінотеатрів після карантину.

Другу та третю сходинку симпатій глядачів посідають відповідно мультфільм «Кіт під прикриттям» та кримінальна драма «Нічний портьє». Стрічки зібрали 647 і 645 тис грн. Мультик демонстрували у 182 залах, у той час як драму «крутили» у 230. Четверте місце посів фільм «Секрет», який з’явився на 155 «екранах» країни, зібравши 556 тис грн.

Другу п’ятірку відкриває комедійний бойовик «Мій шпигун». Вже п’ятий вікенд він на екранах і цей тиждень приніс йому 333 тис грн. Шосте місце посіла «Богемна рапсодія» (її видали у повторний прокат) зібравши 249 тис грн. у 72 кінозалах країни. Англійська комедія «Зроблено в Італії» зібрала 208 тис грн. та посіла сьоме місце рейтингу, хоча на минулому тижні стрічка була в лідерах прокату. Наступне місце – за «Бладшотом» із сумою виручки 206 тис грн. Дев’яте місце дісталось «Аквамену» з його 161 тис грн. зібраних за вихідні. Замикає рейтинг французька стрічка «Агент Лев» за ці дні їй вдалось зібрали 145 тис грн.

 

Джерело: kinobusiness.com

 

Читайте також:

Новини

Церемонію вручення премії Гільдії кінорежисерів переносять

Через карантинні заходи в Америці та пандемію Covid-19 переносяться не тільки релізи фільмів, а й дати вручення нагород тим, хто їх створював. Тож найкращого режисера визначать навесні.

31.07.2020
об 13:17

Новини

Прокат фільмів: Українські кінопрем’єри серпня

Чотири тижні поспіль українці мають змогу відвідувати кінотеатри. Ми й не помітили, як швидко сплинув місяць після відновлення традиції ходити у кіно. Магія темної зали повернулася й вже зовсім скоро на великі екрани вийде 3 стрічки, що знімались в Україні. Перша прем’єра з зіркою бойовиків Скоттом Едкінсом відбудеться вже на наступному тижні.

01.08.2020
об 16:20